Aktualności Unihokej

• I LO Floorball Gorzów górą w Gdańsku
    Unihokeiści I LO UKS Floorball Gorzów Wlkp. pokonali 7:2 Olimpię Osowa Gdańsk w wyjazdowym meczu ekstraligi unihokeja mężczyzn. Gorzowianie, pomimo osłabienia przez kontuzje i nieobecności zawodników, zdecydowanie przeważali na boiska. Prowadzenie uzyskał Maksym Helman w drugiej minucie meczu, a później swoje trafienia dorzucili jeszcze Filip Łukaszewski, Paweł Kleinhardt, Wojtek Kaczmarek i [czytaj więcej...]
  • Punkty jadą do Zielonki
    Unihokeiści I LO UKS Floorball Gorzów Wlkp., po dobrym meczu, przegrali u siebie z aktualnym mistrzem Polski UKS Barkówka Zielonka 2:6. O losach meczu zdecydowała pierwsza tercja. Rywale bezwzględnie wykorzystali półtorej minuty dekoncentracji naszej drużyny strzelili trzy bramki. W drugiej, po trafieniach Filipa Łukaszewskiego, udało się dwie odrobić. Jednak, mimo pogoni, nie udało się strzelić [czytaj więcej...]
  • Zwycięstwo I LO Floorball na początek ekstraligi
    Unihokeiści I LO UKS Floorball Gorzów pokonali 5:1 AZS PŁ UMED Cochise Burger Łódź na inaugurację nowego sezonu ekstraligi mężczyzn. Gorzowianie, mimo kłopotów kadrowych, byli faworytem spotkania. Potwierdził to już początek spotkania i bramki strzelone w czwartej i dziesiątej minucie.Trochę niepewności o wynik pojawiło się w drugiej tercji, kiedy goście strzelili dość przypadkową bramkę [czytaj więcej...]
  • MŚ U19 – Polacy z awansem do światowej elity
    Z bilansem 3 zwycięstw i jednej porażki i co najważniejsze z awansem do światowej elity kończą polscy juniorzy tegoroczne unihokejowe Mistrzostwa Świata U19. Decydujący o awansie był wczorajszy mecz z Danią. Nasi reprezentanci przystąpili do spotkania bardzo skoncentrowani. Po pierwszej tercji prowadzili 2:0. W drugiej dołożyli kolejne dwa gole, zachowując czyste konto. W trzeciej tercji było [czytaj więcej...]
  • MŚ U19 – na razie zgodnie z planem
    Dobrze wystartowali reprezentanci Polski z Pawłem Kleinhardtem w unihokejowych Mistrzostwach Świata Juniorów w Brnie.Polacy zdecydowanie wygrali grupę D i czekają na rywala sobotniego spotkania decydującego o grze w światowej „Elicie” na kolejnych mistrzostwach. W pierwszym meczu biało-czerwoni rozgromili drużynę Włoch. Polacy strzelili pierwszego gola w 4. minucie i od tego czasu tylko [czytaj więcej...]
  • Od jutra unihokejowe mistrzostwa świata
    W środę rozpoczną się w czeskim Brnie Mistrzostwa Świata do lat 19 w unihokeju. W barwach reprezentacji Polski wystąpi zawodnik I LO UKS Floorball Gorzów Paweł Kleinhardt. W fazie grupowej nasza drużyna zmierzy się z reprezentacją Włoch (środa, g. 13:00) i Austrii (czwartek, g. 10:00). Po wygraniu grupy – w co głęboko wierzymy – w sobotę czeka ich mecz decydujący o awansie do [czytaj więcej...]
  • Mamy pierwszy w historii seniorski medal mistrzostw Polski
    Po dwóch dreszczowcach w finałowym turnieju ekstraligi mężczyzn wracamy z Zielonki z brązowymi medalami mistrzostw Polski. W półfinale było już tak blisko. Wprawdzie to Szarotka Nowy Targ zaczynała prowadzenia, ale nam udawało się wyrównywać. Mieliśmy wyśmienita okazję w ostatniej minucie meczu na zdobycie zwycięskiej bramki, mieliśmy doskonałe sytuacje na zakończenie spotkania w dogrywce, jednak [czytaj więcej...]
  • Juniorzy I LO Floorball czwartym zespołem w Polsce
    Reprezentanci I LO UKS Floorball Gorzów Wlkp. wystąpili w miniony weekend w finałach mistrzostw Polski juniorów starszych w unihokeju. Nasi zawodnicy rozegrali dwa bardzo emocjonujące mecze pokazując wolę walki i wielką determinację. Niestety rywale byli odrobinę lepsi, choć w obu przypadkach wyniki nie oddają przebiegu spotkań. W półfinale ulegliśmy późniejszym mistrzom Polski UKS Olimpii Łochów [czytaj więcej...]
  • Seniorzy po rundzie zasadniczej na trzecim
    Niestety zawodnikom Bankówki Zielonka udał się rewanż za porażkę w Gorzowie. W meczu ostatniej kolejki, decydującym o końcowym układzie ekstraligowej tabeli, UKS Bankówka pokonuje I LO Floorball 7:3 i wskakuje na fotel lidera . Gorzowianie kończą fazę zasadniczą na trzeciej pozycji i w pierwszej rundzie play-off zmierzą się z KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ. UKS Bankówka Zielonka – I LO UKS [czytaj więcej...]
  • Juniorzy I LO Floorball Gorzów nagrodzeni przez Prezydenta Miasta
    Prezydent Miasta Gorzowa Wielkopolskiego przyznał wyróżniającym się sportowcom nagrody pieniężne oraz stypendia sportowe za wyniki osiągane w ubiegłym roku. Wśród wyróżnionych znaleźli się unihokeiści I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski, którzy w sezonie 2019/20 zajęli II miejsce w rozgrywkach o mistrzostwo Polski w kat. junior starszy. Nagrody otrzymali Jakub Darłak, Jakub [czytaj więcej...]
  • Unihokeiści I LO w finale mistrzostw Polski U19
    Zawodnicy I LO UKS Floorball Gorzów Wlkp. będą walczyć o Mistrzostwo Polski w kategorii junior starszy. Wprawdzie wyjazdowy dwumecz ostatniej kolejki z UKS Błyskawica Niechanowo zakończył się zwycięstwem naszych rywali, ale czwarte miejsce po rundzie eliminacyjnej daje naszym zawodnikom awans do turnieju finałowego. Końcowa rywalizacja zaplanowana jest na 10 i 11 kwietnia. W finale wystąpią:1.  [czytaj więcej...]
  • I LO Floorball pokonuje Górali
    W 13. kolejce ekstraligi mężczyzn unihokeiści I LO UKS Floorball Gorzów Wlkp. pokonali we własnej hali Górali Nowy Targ 5:3. Już przed meczem wiedzieliśmy, że będzie to bardzo trudne spotkanie. Gorzowianie ciągle walczą o pierwsze miejsce w tabeli po rundzie zasadniczej. Goście – aktualni mistrzowie Polski – by zachować jeszcze szanse awansu do finałowej czwórki musieli bezwzględnie wygrać [czytaj więcej...]