Aktualności Unihokej

• Ekstraliga Unihokeja Mężczyzn. Gdańsk podbity.
    Po miesięcznej przerwie seniorzy I LO UKS Floorball Gorzów wrócili na parkiet ekstraligi unihokeja. I to w jakim stylu! Wygrywamy w wyjazdowym meczu z JohnnyBros Olimpia Osowa w Gdańsku aż 16:4. Przez cały mecz widoczna była lepsza jakość po stronie I LO UKS Floorball. Strzelanie rozpoczęli Gorzowianie w ósmej minucie, a później dokładali kolejne trafienia zwiększając przewagę nad Gdańszczanami o [czytaj więcej...]
  • Barkówka dała nam porządną lekcję
    Juniorzy starsi I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski rozpoczęli tegoroczne rozgrywki wyjazdowymi meczami z UKS Bankówka Zielonka. Był to pierwszy sprawdzian juniorów od marcowego zakończenia rozgrywek poprzedniego sezonu. Porażka dotkliwa, aczkolwiek mecz, zwłaszcza pierwszy, nie wyglądał tak źle jak wskazują statystyki. Duże fragmenty spotkania były wyrównaną grą obu zespołów, tylko Zielonka [czytaj więcej...]
  • Licealiści lepsi od politechniki
    Drugie wyjazdowe zwycięstwo odnieśli unihokeiści I LO UKS Floorball Gorzów Wlkp. w tegorocznych rozgrywkach Energa Ekstraligi. W Łodzi pokonali reprezentantów Politechniki 9:4 (1:1, 3:0, 5:3). Początek spotkania potwierdził, że zawodnicy obu drużyn podeszli do meczu skoncentrowani i z wolą zwycięstwa. Gorzowianie stworzyli kilka sytuacji strzeleckich, ale pierwsi na listę strzelców wpisali [czytaj więcej...]
  • Ruszyła ekstraliga unihokeja mężczyzn
    Wystartowały tegoroczne rozgrywki Energa Ekstraligi Unihokeja Mężczyzn. Drużyna I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski rozpoczęła od wyjazdowego zwycięstwa 5:3 z SKS Olimpią Łochów.   Cały mecz był bardzo zacięty, a zawodnicy walczyli o każdy centymetr pola gry. Rozpoczęli skuteczniej gospodarze i na pierwszą przerwę schodzili z dwoma bramkami, przy zerowym koncie po stronie Gorzowian. Po [czytaj więcej...]
  • Energa Puchar Polski w unihokeju mężczyzn
    Przez dwa dni w hali sportowej I LO i SP-20 rozgrywane były zawody Energa Pucharu Polski w unihokeju mężczyzn. Puchar Polski 2020 zdobył zespół UKS Bankówka Zielonka, pokonując w finale SKS Olimpię Łochów 4:2. Brązowe medale zdobyli gospodarze turnieju – I LO UKS Floorball Gorzów Wlkp., którzy zwyciężyli w meczu o 3. miejsce z drużyną Black Shadows Nowy Targ 6:2. Serdecznie dziękujemy wszystkim [czytaj więcej...]
  • Unihokeiści I LO Floorball Gorzów II zespołem w Polsce
    Zarząd Polskiego Związku Unihokeja ogłosił zakończenie rozgrywek młodzieżowych sezonu 2019/2020 bez rozegrania turniejów finałowych. Klasyfikacja końcowa rozgrywek została ustalona na podstawie wyników uzyskanych przez zespoły do 10 maja br. Z przyjemnością informujemy, że drużyna I LO UKS Floorball Gorzów Wlkp. w Lidze Juniorów Starszych w sezonie 2019/2020 zajęła II [czytaj więcej...]
  • Zwycięstwo na zakończenie ekstraligi
    Unihokeiści I LO UKS Floorball Gorzów Wlkp. pokonali na wyjeździe UKS Prusa Żary 8:2 (0:0, 4:2, 4:0) w 15. kolejce Energia ekstraligi mężczyzn. Był to ostatni mecz naszych zawodników w tegorocznych rozgrywkach seniorów. Cieszy fakt, że debiut w ekstralidze zaliczyli kolejni juniorzy – reprezentanci I LO. Zwłaszcza, że był to dla nich ostatni sprawdzian formy przed weekendowymi półfinałami [czytaj więcej...]
  • Unihokeiści I LO Floorball górą w starciu z Pionierem Tychy
    Zawodnicy I LO UKS Florball Gorzów pokonali u siebie 5:0 Pioniera Tychy w meczu 14. kolejki Energa Ekstraligi Mężczyzn. Pierwsze dwie tercje zdecydowanie należały do Gorzowian. W trzeciej przyjezdni tuszyli do ataku, jednak nie byli w stanie pokonać obrony, a  przede wszystkim bramkarza gospodarzy. Ostatnie spotkanie ekstraligi I LO UKS Floorball Gorzów zagra 29 lutego w Żarach. W hali przy [czytaj więcej...]
  • Pewne zwycięstwo I LO Floorball w Gdańsku
    Po reprezentacyjnej przerwie do gry na parkietach wrócili unihokeiści Energa Ekstraligi. Zawodnicy I LO UKS Floorball Gorzów Wlkp. w 13 kolejce pewnie wygrali wyjazdowe spotkanie z JohnnyBros Olimpią Osowa Gdańsk 11:5. Mecz układał się po myśli Gorzowian już od samego początku. Po pierwszej tercji prowadzili 4:0 i systematycznie punktowali rywali, którzy aż do 39. minuty nie mogli pokonać [czytaj więcej...]
  • Unihokeiści I LO znów zwycięzcy
    Unihokeiści I LO UKS Floorball Gorzów przerwali złą passę i aż 13:4 wygrali z AZS Politechniką Łódzką w XII kolejce Energia Ekstraligi Mężczyzn. Spotkanie od początku odbywało się pod dyktando gospodarzy. Rozpoczęliśmy od 3:0 w pierwszej tercji. Co prawda, na początku drugiej dwie bramki zdobyli goście, ale później nastąpił już okres strzeleckiej dominacji gospodarzy. Gorzowskich zawodników nie [czytaj więcej...]
  • Złej passy ciąg dalszy
    Niestety unihokejowe derby pomiędzy Babimostem i Gorzowem w Energa Ekstralidze Mężczyzn zakończyły się zwycięstwem zawodników Fenomena. Mecz rozpoczął się dobrze dla I LO UKS Floorball, jednak dwubramkowe prowadzenie jeszcze przed pierwszą przerwą zniwelowali gospodarze. Drugą odsłonę wygrali 4:2 zawodnicy Babimostu, a w trzeciej jeszcze powiększyli prowadzenie do czterech bramek. I wtedy [czytaj więcej...]
  • Nowy rok rozpoczynamy od porażki
    Nie udała się sportowa inauguracja roku 2020 unihokeistom I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski. W rozegranym w sobotę w naszej hali meczu Energa Ekstraligi Mężczyzn z Travel.pl Wilki Sanok górą goście. Spotkanie źle ułożyło się dla gorzowskich unihokeistów. Mimo wyrównanej gry to goście rozpoczęli strzelanie i już w trzeciej minucie objęli prowadzenie, a pod koniec pierwszej tercji dołożyli [czytaj więcej...]