Aktualności Unihokej

• Po dogrywce, ale niestety porażka w Gdańsku
    Unihokeiści I LO UKS Floorball Gorzów Wlkp. przegrali po dogrywce w Gdańsku z JohnnyBros Olimpią Osowa. Mecz od początku nie układał się po myśli Gorzowian. W siódmej minucie stracili pierwszą bramkę i całe spotkanie gonili wynik, trzykrotnie doprowadzając do remisu 2:2, 3:3 i 6:6. Do ostatniego wyrównania na dogrywkę doprowadzili w sześćdziesiątej minucie meczu. Niestety w dodatkowym czasie gry [czytaj więcej...]
  • Unihokejowa sobota
    Zwycięstwo, choć styl „nie powala” Kolejne zwyciestwo w ekstralidze odnieśli unihokeiści I LO UKS Floorball Gorzów Wlkp. We własnej hali pokonali AZS PŁ UMED Cochise Burger Łódź 8:7. O wyniku zdecydowała pierwsza tercja wygrana przez gospodarzy 5:1. Później koncentracja i jakość gry słabła, co odzwiercidla wynik – remis 2:2 w drugiej i przegrana 1:4 w trzeciej tercji. [czytaj więcej...]
  • Sobota z unihokejem
    Zapraszamy na sobotnie mecze naszej drużyny I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski. O godz. 14:00 seniorzy rozegrają ekstraligowy pojedynek z AZS PŁ UMED Cochise Burger Łódź. O 17:00 nasi juniorzy zmierzą się w rewanżowym spotkaniu z Aligatorem UKS Chwarzno Gdynia Zapraszamy do hali I LO oraz na transmisję na naszym kanale YouTube [czytaj więcej...]
  • Nareszcie zwycięstwo
    Pierwsze zwycięstwo w tegorocznej edycji ekstraligi unihokeja odnieśli seniorzy I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski. Dzisiaj na własnym parkiecie 12:2 pokonali TLU Kala-Izolacje Toruń. Gorzowianie nareszcie wystąpili w szerszym składzie i efekty było widać od początku spotkania. Wprawdzie pierwszą bramkę gospodarze zdobyli dopiero w 16. minucie, a Torunianie na początku drugiej tercji [czytaj więcej...]
  • Unihokejowa liga juniorów starszych – Torunianie lepsi po raz drugi
    Nie udał się rewanż unihokeistom I LO UKS Floorball Gorzów. Po porażce u siebie 3:5 dzisiaj w Toruniu 3:4. Jest lepiej, ale niestety zaliczamy trzecią porażkę w sezonie i na razie zamykamy tabelę grupy B. Kolejne spotkanie juniorów starszych 26 listopada. Na wyjeździe zmierzymy się z Aligatorem UKS Chwarzno Gdynia. TLU Kala-Izolacje Toruń – I LO UKS Floorball Gorzów Wlkp. 4:3 [czytaj więcej...]
  • Unihokejowe boje juniorów młodszych
    Juniorzy młodsi I LO UKS Floorball Gorzów rozegrali wczoraj w Pruszczu Gdańskim pierwszy w tym sezonie turniej eliminacyjny mistrzostw Polski. W zespole wystąpili m.in. uczniowie I LO: Mikołaj Bujnowski, Michał Dziakowicz i Mateusz Michniewicz. Gorzowscy unihokeiści odnieśli jedno zwycięstwo (10:4 z gospodarzami turnieju) oraz dwie porażki (2:8 z Gdynią i 1:5 z Niechanowem). Turniej wygrali  [czytaj więcej...]
  • Juniorzy starsi gościnni dla Torunian
    Pierwsze spotkanie tego sezonu przed własną publicznością rozegrali juniorzy starsi I LO UKS Floorball Gorzów Wlkp. Niestety nie dali rady rywalom i to zawodnicy z Torunia cieszyli się z trzech punktów. I LO UKS Floorball Gorzów Wlkp. – TLU Kala-Izolacje Toruń  3:5   (1:1, 1:3, 1:1)0:1 Antoni Kozłowski (Daniel Jastrzembski)1:1 Mikołaj Bujnowski1:2 Jakub Gurski1:3 Bartosz Chojnicki (Antoni [czytaj więcej...]
  • Zielonka zdecydowanie mocniejsza
    Unihokeiści I LO UKS Floorball Gorzów rozegrali kolejne spotkanie ekstraligi mężczyzn. Tym razem naszymi przeciwnikami na własnym terenie byli aktualni mistrzowie Polski – UKS Bankówka Zielonka. Gorzowscy unihokeiści w bardzo okrojonym składzie tylko przez dwie tercje dali radę utrzymać w miarę dobry wynik, strzelając nawet dwie bramki (1:0 i 4:2). Niestety trzecia tercja przegrana 5:0 [czytaj więcej...]
  • Pechowy start unihokeistów
    Unihokeiści I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski zainaugurowali rozgrywki ekstraligi 2022/23. Niestety we własnej hali ulegli po dogrywce SKS Olimpii Łochów 5:6. Nasi zawodnicy bardzo dobrz rozpoczęli mecz. Po remisowej pierwszej tercji, w drugiej strzelili trzy gole tracąc tylko jeden. Niestety Olimpia w kolejnej odsłonie doprowadziła do remisu, a w drugiej minucie dogrywki strzeliła złotą [czytaj więcej...]
  • I LO Floorball czwarty w Pucharze Polski
    Unihokeiści I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski zajęli IV miejsce w rozegranym w Łochowie Pucharze Polski. W fazie grupowej Gorzowianie pokonali kolejno TLU Kala-Izolacje Toruń (4:3), SZS Wieliszew (1:0) i SKS Olimpię II Łochów (4:2) zajmując pierwsze miejsce w grupie D. W ćwierćfinale po zaciętym meczu 4:3 wygrali ze Smokami Kraków i awansowali do finałowej czwórki turnieju. Niestety w [czytaj więcej...]
  • Maciek Jastrzębski MVP sezonu
    W wyniku głosowania kibiców najlepszym zawodnikiem Ekstraligi Unihokeja Mężczyzn w sezonie 2021/2022 został bramkarz I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski – Maciej Jastrzębski Gratulujemy! Fot.: facebook.com/polskiunihokej [czytaj więcej...]
  • Głosujcie na naszego zawodnika!
    Zakończyły się tegoroczne rozgrywki o unihokejowe mistrzostwo Polski mężczyzn. Podczas ostatnich spotkań ogłoszono All Stars sezonu 2021/2022 wybraną przez kapitanów i trenerów klubów Ekstraligi. Teraz przyszedł czas na wybór najlepszego zawodnika sezonu zdaniem kibiców i przyznanie nagrody publiczności. W wyniku głosowania kapitanów i trenerów, do głosowania trafiło 5 nominowanych. Wśród nich [czytaj więcej...]