Aktualności Unihokej

• Pechowy start unihokeistów
    Unihokeiści I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski zainaugurowali rozgrywki ekstraligi 2022/23. Niestety we własnej hali ulegli po dogrywce SKS Olimpii Łochów 5:6. Nasi zawodnicy bardzo dobrz rozpoczęli mecz. Po remisowej pierwszej tercji, w drugiej strzelili trzy gole tracąc tylko jeden. Niestety Olimpia w kolejnej odsłonie doprowadziła do remisu, a w drugiej minucie dogrywki strzeliła złotą [czytaj więcej...]
  • I LO Floorball czwarty w Pucharze Polski
    Unihokeiści I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski zajęli IV miejsce w rozegranym w Łochowie Pucharze Polski. W fazie grupowej Gorzowianie pokonali kolejno TLU Kala-Izolacje Toruń (4:3), SZS Wieliszew (1:0) i SKS Olimpię II Łochów (4:2) zajmując pierwsze miejsce w grupie D. W ćwierćfinale po zaciętym meczu 4:3 wygrali ze Smokami Kraków i awansowali do finałowej czwórki turnieju. Niestety w [czytaj więcej...]
  • Maciek Jastrzębski MVP sezonu
    W wyniku głosowania kibiców najlepszym zawodnikiem Ekstraligi Unihokeja Mężczyzn w sezonie 2021/2022 został bramkarz I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski – Maciej Jastrzębski Gratulujemy! Fot.: facebook.com/polskiunihokej [czytaj więcej...]
  • Głosujcie na naszego zawodnika!
    Zakończyły się tegoroczne rozgrywki o unihokejowe mistrzostwo Polski mężczyzn. Podczas ostatnich spotkań ogłoszono All Stars sezonu 2021/2022 wybraną przez kapitanów i trenerów klubów Ekstraligi. Teraz przyszedł czas na wybór najlepszego zawodnika sezonu zdaniem kibiców i przyznanie nagrody publiczności. W wyniku głosowania kapitanów i trenerów, do głosowania trafiło 5 nominowanych. Wśród nich [czytaj więcej...]
  • I LO UKS Floorball Gorzów Wlkp. tuż za podium
    Unihokeiści I LO UKS Floorball Gorzów kończą tegoroczne rozgrywki ekstraligi na czwartym miejscu. W pojedynku z SKS Olimpią lepsi w trzech spotkaniach okazali sie zawodnicy z Łochowa. Po raz kolejny w tym sezonie nie zaczęliśmy dostatecznie skoncentrowani i straciliśmy bramkę w pierwszych minutach spotkania, ale z minuty na minutę gra wyglądała coraz lepiej. Wprawdzie drugą tercję ponownie goście [czytaj więcej...]
  • Po pierwszym weekendzie – 2:0 dla Łochowa
    Po pierwszych starciach w walce o brązowy medal ekstraligi unihokeja 2:0 prowadzi Łochów. W sobotę do 50. minuty trwała wyrównana walka. Wprawdzie gospodarze wychodzili na prowadzenie, ale Gorzowianie nie ustępowali i trzykrotnie na tablicy widniał remis 1:1, 2:2 i 4:4. Niestety feralna seria trzech bramek w 50. minucie meczu pozbawiła zawodników I LO UKS Floorball szansy walki o zwycięstwo w [czytaj więcej...]
  • Ekstraliga unihokeja. Gramy o brąz
    Unihokeiści I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski po raz drugi ulegli UKS Bankówce Zielonka w półfinałowych meczach ekstraligi unihokeja. O wyniku zaważyła pierwsza tercja, w której Gorzowianie stracili trzy gole. Później pomimo dobrej, ambitnej walki nie udało się dogonić rywali. W kolejnej rundzie play-off nasi zawodnicy będą walczyć o brązowe medale Mistrzostw Polski z SKS Olimpią Łochów, [czytaj więcej...]
  • Pierwsze półfinałowe spotkanie ekstraligi dla Zielonki
    Niestety pierwszy półfinałowy mecz ekstraligi unihokeja zakończył się zwycięstwem  Zielonki.Goście dwukrotnie wychodzili na prowadzenie, ale zawodnicy I LO UKS Floorball Gorzów z pełną ofiarnością i zaangażowaniem doganiali rywali. O zwycięzcy meczu zdecydowała złota bramka zdobyta przez Barkówkę w dogrywce spotkania i to zawodnicy z Zielonki są bliżej awansu do finału. Półfinał rozgrywany jest [czytaj więcej...]
  • Porażka na zakończenie rundy zasadniczej
    1:6 przegrali zawodnicy I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski w Łochowie w meczu kończącym rundę zasadniczą rozgrywek. Gorzowianie przystąpili do spotkania w bardzo okrojonym składzie, a osłabiony kontuzjami zespół nie był w stanie wywalczyć lepszego wyniku. 3:1 w pierwszej tercji, a przede wszystkim renisowa druga – przy ponad połowie czasu gry w osłabieniu – to i tak niezły wynik. [czytaj więcej...]
  • Gorzów górą w lubuskich derbach
    Unihokeiści I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski dali srogą lekcję zawodnikom KS Lokomotiv Czerwieńsk. W dzisiejszym meczu ekstraligi pokonali na wyjeździe rywali z południa aż 18:2. KS Lokomotiv Czerwieńsk  – I LO UKS Floorball Gorzów Wlkp.   2:18 (0:5,2:7,0:6) 0:1  Dawid Połomka (Filip Łukaszewski)0:2  Wojciech Bojko0:3  Filip Łukaszewski (Miron [czytaj więcej...]
  • Mistrz Polski pokonany
    Zawodnicy I LO UKS Floorball Gorzów Wlkp. po rzutach karnych pokonali na wyjeździe aktualnego mistrza Polski UKS Bankówka Zielonka. Obie drużyny stworzyły bardzo ciekawe, pełne emocji widowisko. Do wyłonienia zwycięzcy nie wystarczyl regulaminowy czas gry, ani dogrywka. Gola na miarę zwyciestwa w rzutach karnych zdobył kapitan Daniel Chochowski, a Maciek Jastrzębski nie pozwolił na strzelenie [czytaj więcej...]
  • Zwycięstwo, choć nie było tak łatwo
    Unihokeiści I LO UKS Floorball Gorzów Wlkp wygrali 5:4 z KS Górale Nowy Targ.Przeciwnik niżej notowany, jednak zwycięstwo nie przyszło łatwo, a walka o 3 punkty trwała do ostatnich sekund spotkania. I LO UKS Floorball Gorzów Wlkp – KS Górale Nowy Targ  5:4  (4:2, 1:1, 0:1) 1:0  Damian Domański (Karol Wójcik)1:1  Konrad Stypuła (Mateusz Turwoń)2:1  Jan Kleinhardt (Damian [czytaj więcej...]