Wszystkie aktualności

W dzisiejszym turnieju zwyciężyli Szybki i szybszy (Igor Śniady i Jakub Krasowski), którzy w finale pokonali 2:1 (17:21,21:12,15:9) Licencjatów (Kacper Siewruk
Mateusz Bronisz i Jakub Krasowski (UKS SET Gorzów) uczestniczyli w rozgrywanych w sobotę i niedzielę we Wrocławiu półfinałach mistrzostw Polski
Alicja Kaczmarek zajęła 6. miejsce w finale biegu na 400 metrów przez płotki podczas lekkoatletycznych mistrzostw Europy juniorów w Tallinie.Wczoraj
Kornelia Lesiewicz (AZS AWF Gorzów Wielkopolski) zdeklasowała rywalki i została w Tallinnie mistrzynią Europy juniorek w biegu na 400 metrów.
Po raz trzeci na boiskach I LO spotkali się uczestnicy wakacyjnych zmagań w siatkówce plażowej o „Wiśniowy Puchar Lata”. W
Niepewna aura nie przestraszyła uczestników Wiśniowego Pucharu Lata. W drugim turnieju górą Waga Ciężka (Michał Kaniowski i Krzysztof  Kiełbus). Za
Na gorzowskiej "Kukule" rozegrano kolejny turniej Grand Prix Gorzowa w siatkówce plażowej. Zwyciężyli Jakub Krasowski i Mateusz Bronisz. BRAWO! Relacja
Gwiazdą lekkoatletycznych mistrzostw Polski U20 w Lublinie była Kornelia Lesiewicz, która została przecież powołana do reprezentacji olimpijskiej na Tokio. A
Pogoda może nie do końca plażowa, ale zabawa była jak zawsze wyśmienita. W pierwszym turnieju tegorocznej edycji Wiśniowego Pucharu Lata
Młodzieżowy Klub Sportowy PUSZKIN zaprasza na 12. cykl wakacyjnych turniejów siatkówki plażowejo "Wiśniowy Puchar Lata" WAKACJE 2021. Zawody odbywać się
Szymon Grzybiak i Jakub Kartawik w półfinale mistrzostw Polski kadetów. W sobotę, 26 czerwca, w Gorzowie Wlkp. odbył się turniej
Magdalena Żelazna (AZS AWF Gorzów Wlkp.) wywalczyła brązowy medal w chodzie na 5 km podczas rozgrywanych w Poznaniu 97. PZLA
W poniedziałek, 21 czerwca, w Zbąszynku odbył się turniej o Młodzieżowe Mistrzostwo Województwa Lubuskiego w siatkówce plażowej w kategorii junior.
W weekend 19-20 czerwca w Szczecinku odbyły się Mistrzostwa Polski juniorów i seniorów w kickboxingu w formule full contact. Miło
Kornelia Lesiewicz pokonała bardziej doświadczone rywalki i triumfowała w biegu na 400 metrów podczas niedzielnego mityngu Poznań Athletics Grand Prix
Na mistrzostwach Polski w sztafetach i wielobojach srebrny medal w siedmioboju w kategorii U20 wywalczyła Kornelia Sura. Tak podsumował w
W sobotę 12.06.2021 r. nasza uczennica wzięła udział w rozegranych w Łodzi Mistrzostwach Polski w Wielobojach (U16, U20) i Sztafetach.
W Słubicach zakończyły się rozgrywane przez weekend lekkoatletyczne Mistrzostwa Polski Ludowych Zespołów Sportowych w kategorii juniorów (U-20) oraz juniorów młodszych
W niedzielę 30 maja 2021 r. w Suwałkach odbyły się Mistrzostwa Polski kadetek w sumo. W kategorii do 70 kg
Polska reprezentacja wygrała Drużynowe Mistrzostwa Europy. Do dorobku naszego zespołu I miejsce dorzuciła kobieca sztafeta 4 x 400 metrów, gdzie
Po dwóch dreszczowcach w finałowym turnieju ekstraligi mężczyzn wracamy z Zielonki z brązowymi medalami mistrzostw Polski. W półfinale było już
Kornelia Sura zajęła drugie miejsce w rozgrywanych 15-16 maja Otwartych Mistrzostwach Warszawy i Mazowsza w Wielobojach. Zawodniczka ALKS AJP Gorzów
Polska sztafeta 4x400 m w składzie Kornelia Lesiewicz, Małgorzata Hołub-Kowalik, Karolina Łozowska i Natalia Kaczmarek zdobyła srebrny medal w rozgrywanych
W niedzielę 25 kwietnia w Siedlcach obył się Puchar Polski Kadetek i Juniorów w Sumo. W wadze do 70 kg
Reprezentanci I LO UKS Floorball Gorzów Wlkp. wystąpili w miniony weekend w finałach mistrzostw Polski juniorów starszych w unihokeju. Nasi
Niestety zawodnikom Bankówki Zielonka udał się rewanż za porażkę w Gorzowie. W meczu ostatniej kolejki, decydującym o końcowym układzie ekstraligowej