Aktualności

• Głosujcie na naszego zawodnika!
    Zakończyły się tegoroczne rozgrywki o unihokejowe mistrzostwo Polski mężczyzn. Podczas ostatnich spotkań ogłoszono All Stars sezonu 2021/2022 wybraną przez kapitanów i trenerów klubów Ekstraligi. Teraz przyszedł czas na wybór najlepszego zawodnika sezonu zdaniem kibiców i przyznanie nagrody publiczności. W wyniku głosowania kapitanów i trenerów, do głosowania trafiło 5 nominowanych. Wśród nich [czytaj więcej...]
  • Ruszają zapisy na XXVIII Bieg Żakowski
    4 czerwca 2022 r. zapraszamy na 28. edycję Biegu Żakowskiego im. Jerzego Cwojdzińskiego. Tradycyjnie imprezie będzie towarzyszył festyn rekreacyjno-sportowy „Nad Kłodawką”. Wiele atrakcji na boiskach I LO od godz. 10:00. Od dzisiaj można już rejestrować sie na bieg na stronie: https://bieg.1lo.gorzow.pl/ Przy zgłoszeniu elektronicznym istnieje możliwość wyboru spersonalizowanego [czytaj więcej...]
  • Dwa drużynowe złota w przełajach
    Nie mogło być inaczej. Zawodnicy Puszkina do pięciu medali zdobytych w rozegranych 28 kwietnia zawodach Gorzowskiej Spartakiady Młodzieży w indywidualnych biegach przełajowych dołożyli dwa pierwsze miejsca w klasyfikacjach drużynowych. Po wielkich sukcesach indywidualnych poznaliśmy oficjalne wyniki i klasyfikację drużynową. Dziewczęta zgromadziły 46 pkt, a na podium wyprzedziły ZSTiO (33 pkt) i [czytaj więcej...]
  • Michał Koziorowicz na MŚ w szachach szybkich i błyskawicznych
    W dniach 30.04-04.05.2022 na Rodos odbyły się Mistrzostwa Świata Juniorów w Szachach Szybkich i Błyskawicznych. W zawodach w kategorii U18 występował nasz reprezentant, zawodnik Klubu Szachowego Stilon, Michał Koziorowicz. Michał zajął VI miejsce w Blitzu (szachy błyskawiczne) i VIII miejsce w szachach szybkich uzyskując w obu turniejach 5 pkt w 9 partiach. Gratulujemy! fot.: [czytaj więcej...]
  • Zaproszenie – XL Bieg Słowiański
    Miasto Gorzów Wielkopolski – Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza do udziału w jubileuszowym 40. Biegu Słowiańskim, który odbędzie się 15 maja 2022 r. Dystans – do wyboru 8 i 4 km. Zgłoszenia za pośrednictwem strony www.super-sport.com.pl. Szczegółowy regulamin i inne informacje dostępne są na stronie organizatora: www.osir.gorzow.pl. [czytaj więcej...]
  • I LO UKS Floorball Gorzów Wlkp. tuż za podium
    Unihokeiści I LO UKS Floorball Gorzów kończą tegoroczne rozgrywki ekstraligi na czwartym miejscu. W pojedynku z SKS Olimpią lepsi w trzech spotkaniach okazali sie zawodnicy z Łochowa. Po raz kolejny w tym sezonie nie zaczęliśmy dostatecznie skoncentrowani i straciliśmy bramkę w pierwszych minutach spotkania, ale z minuty na minutę gra wyglądała coraz lepiej. Wprawdzie drugą tercję ponownie goście [czytaj więcej...]
  • Dwa złota, srebro, dwa brązowe – biegacze Puszkina zdominowali zawody GSM
    Po wtorkowych sukcesach w Babimoście zawodnicy Puszkina dzisiaj zdominowali gorzowskie biegi przełajowe. Dwa złota, srebro, dwa brązowe, jeszcze dwa piąte miejsca, ósme, dziesiąte i dziewiętnaste to dorobek naszych zawodniczek i zawodników w zawodach Gorzowskiej Spartakiady Młodzieży. Bieg dziewcząt wygrała Zuzanna Doroba, a trzecia była Marta Makoś. Świetnie pobiegły również pozostałe nasze [czytaj więcej...]
  • Reprezentacje Puszkina na I i II miejscu
    Świetny występ naszych zespołow w finałach wojewódzkich licealiady w indywidualnych i drużynowych biegach przełajowych rozegranych dzisiaj na obiektach CSiR Olimpia w Babimoście. Dziewczęta zajęły 1. miejsce wyprzedzając o 27 pkt LO w Gubinie i 73 pkt V LO w Zielonej Górze. Indywidualnei bezkonkurencyjna była Zuzanna Doroba, która prowadziła bieg od startu, a na mecze wyprzedziła drugą [czytaj więcej...]
  • Zwycięstwo Magdy Żelaznej
    Magdalena Żelazna zwyciężyła w Sulejówku w rywalizacji na 10 km w chodzie sportowym. Wyścig był konkurencją towarzyszącą rozegranym 23 kwietnia mistrzostwom Polski w chodzie sportowym na dwadzieścia kilometrów. Gratulujemy! Źródło: radiogorzow.pl [czytaj więcej...]
  • MAMY TO! Siatkarze I LO mistrzami gorzowskiej licealiady
    Reprezentanci I LO w dwóch setach ograli zawodników ZS Elektrycznych w finałowym meczu Gorzowskiej Spartakiady Młodzieży i zdobyli tytuły mistrzów Gorzowa w siatkówce w roku szkolnym 2021/22. W złotej drużynie występowali: Łukasz Bronisz, Mateusz Bronisz, Jan Czernia, Marceli Gabrusewicz, Juliusz Gerek, Szymon Grzybiak, Kacper Hartman, Jakub Kartawik, Filip Kościukiewicz, Łukasz Leśniowski, [czytaj więcej...]
  • Po pierwszym weekendzie – 2:0 dla Łochowa
    Po pierwszych starciach w walce o brązowy medal ekstraligi unihokeja 2:0 prowadzi Łochów. W sobotę do 50. minuty trwała wyrównana walka. Wprawdzie gospodarze wychodzili na prowadzenie, ale Gorzowianie nie ustępowali i trzykrotnie na tablicy widniał remis 1:1, 2:2 i 4:4. Niestety feralna seria trzech bramek w 50. minucie meczu pozbawiła zawodników I LO UKS Floorball szansy walki o zwycięstwo w [czytaj więcej...]
  • GSM w siatkówce – o złoto z Elektrykiem
    W dwóch setach wygrali półfinałowe spotkanie siatkarze I LO i w poniedziałek w meczu o złoto zmierzą się ponownie z zawodnikami ZS Elektrycznych, którzy dzisiaj byli lepsi od zespołu II LO. Mecze o medale odbędą się w poniedziałek, w nowo wybudowanej hali sportowej Centrum edukacji i Biznesu przy ul. Warszawskiej:o III miejsce CEZiB – II LOo I miejsce I LO – ZS Elektrycznych [czytaj więcej...]