Aktualności

• Wiśniowy puchar Lata po półmetku
    W dzisiejszym turnieju zwyciężyli Szybki i szybszy (Igor Śniady i Jakub Krasowski), którzy w finale pokonali 2:1 (17:21,21:12,15:9) Licencjatów (Kacper Siewruk i Dominik Czerwiński). Przed nami dwa tygodnie przerwy. Na kolejne turnieje zapraszamy 11, 18 i 25 sierpnia. Klasyfikacja Grand Prix po 4 turniejach: 1.   Dominik Czerwiński  –  132.   Michał Kaniowski  –  113.   Mateusz Bronisz  – [czytaj więcej...]
  • Mateusz Bronisz i Jakub Krasowski w finale Mistrzostw Polski juniorów
    Mateusz Bronisz i Jakub Krasowski (UKS SET Gorzów) uczestniczyli w rozgrywanych w sobotę i niedzielę we Wrocławiu półfinałach mistrzostw Polski juniorów w siatkówce plażowej. Z przyjemnością informujemy, że para z Puszkina wywalczyła awans do finału. Walka o Mistrzostwo Polski na piasku odbędzie się w dniach 30 lipca – 2 sierpnia br. Gratulujemy i trzymamy kciuki! Zdjęcie z finałów wojewódzkich w [czytaj więcej...]
  • Alicja Kaczmarek szósta na Mistrzostwach Europy juniorek
    Alicja Kaczmarek zajęła 6. miejsce w finale biegu na 400 metrów przez płotki podczas lekkoatletycznych mistrzostw Europy juniorów w Tallinie.Wczoraj Reprezentantka ALKS AJP Gorzów w półfinałowym wyścigu czasem 58.42 poprawiła rekord życiowy i jednocześnie wypełniła minimum na sierpniowe mistrzostwa świata juniorów. Niestety w finale nie oglądaliśmy żeńskiej sztafety 4x400m. We wczorajszych [czytaj więcej...]
  • „Wiśniowy Puchar Lata” w I LO nabiera rozpędu…
    Radio Gorzów, 17.07.2021, autor Piotr Wiśniewski: https://www.radiogorzow.pl/136818/wisniowy-puchar-lata-w-i-lo-nabiera-rozpedu/ Zdjęcie: Piotr Wiśniewski (www.radiogorzow.pl) [czytaj więcej...]
  • Kornelia Lesiewicz mistrzynią Europy juniorek
    Kornelia Lesiewicz (AZS AWF Gorzów Wielkopolski) zdeklasowała rywalki i została w Tallinnie mistrzynią Europy juniorek w biegu na 400 metrów. Podopieczna Sebastiana Papugi prowadziła od początku rywalizacji. Na finiszowej prostej miała już wyraźną, zdecydowaną, przewagę nad rywalkami. Metę minęła ponad pół sekundy szybciej od drugiej zawodniczki. Złoto zdobyła z czasem 52.46. Zwyciężając w [czytaj więcej...]
  • Wakacyjna plażówka po raz trzeci
    Po raz trzeci na boiskach I LO spotkali się uczestnicy wakacyjnych zmagań w siatkówce plażowej o „Wiśniowy Puchar Lata”. W turnieju wzięło udział sześć drużyn. Po rozegraniu 15 spotkań systemem „każdy z każdym” zwyciężyli zdobywając komplet punktów Mateusz Bronisz i Michał Kaniowski (I/II LO). Po trzech turniejach w klasyfikacji Grand Prix prowadzi nadal Dominik Czerwiński, ale tuż za nim Michał [czytaj więcej...]
  • Pogoda nas nie rozpieszcza. Drugi turniej wakacyjnego GP.
    Niepewna aura nie przestraszyła uczestników Wiśniowego Pucharu Lata. W drugim turnieju górą Waga Ciężka (Michał Kaniowski i Krzysztof  Kiełbus). Za nimi Licencjaci (Kacper Siewruk i Dominik Czerwiński) oraz P&P (Paweł Kurzawiński i Paweł Wiśniewski). Na czele klasyfikacji Grand Prix tegorocznej edycji rozgrywek jest Dominik Czerwiński wyprzedzając dzisiejszych zwycięzców – Michała i [czytaj więcej...]
  • Nasi górą na Kukule
    Na gorzowskiej „Kukule” rozegrano kolejny turniej Grand Prix Gorzowa w siatkówce plażowej. Zwyciężyli Jakub Krasowski i Mateusz Bronisz. BRAWO! Relacja w Radiu Gorzów Zdjęcie: R.Rachlewicz – www.radiogorzow.pl [czytaj więcej...]
  • Świetne wyniki naszych lekkoatletek na mistrzostwach Polski U20
    Gwiazdą lekkoatletycznych mistrzostw Polski U20 w Lublinie była Kornelia Lesiewicz, która została przecież powołana do reprezentacji olimpijskiej na Tokio. A w Lublinie – jak sama powiedziała – była również dziewczyną z plakatu, twarzą mistrzostw.Kornelia świetnie wywiązała się z tej roli. Nie tylko zdobyła złoty medal w biegu na 400 metrów, ale również wynikiem 52,02 sekundy objęła pozycję [czytaj więcej...]
  • 12. edycja Wiśniowego Pucharu Lata rozpoczęta
    Pogoda może nie do końca plażowa, ale zabawa była jak zawsze wyśmienita. W pierwszym turnieju tegorocznej edycji Wiśniowego Pucharu Lata zwyciężyli Jakub Krasowski i Mateusz Bronisz (LEDY). Drugie miejsce zajęli Szymon Burdziński i Dominik Czerwiński (Burdzińscy). Na trzecim P&P i B&B – Paweł Kurzawiński i Paweł Wiśniewski oraz Gabriela Bandura i Alicja Bronisz. Kolejny turniej w środę za [czytaj więcej...]
  • Wakacje z siatkówką plażową
    Młodzieżowy Klub Sportowy PUSZKIN zaprasza na 12. cykl wakacyjnych turniejów siatkówki plażowejo „Wiśniowy Puchar Lata” WAKACJE 2021. Zawody odbywać się będą w środy od godz. 11.00 na boiskach I LO przy ul. Puszkina 31 w następujących terminach: 30 czerwca, 7,14,21 lipca oraz 11,18,25 sierpnia.Udział w zawodach jest bezpłatny. Zgłoszenia przed każdym turniejem. Wszystkich [czytaj więcej...]
  • Kolejny sukces reprezentantów Puszkina w siatkówce plażowej
    Szymon Grzybiak i Jakub Kartawik w półfinale mistrzostw Polski kadetów. W sobotę, 26 czerwca, w Gorzowie Wlkp. odbył się turniej o Młodzieżowe Mistrzostwo Województwa Lubuskiego w Siatkówce Plażowej w kategorii kadet. W turnieju wzięło udział 11 par. Bezpośredni awans do Finału MP uzyskała mistrzowska para Cieciński / Jezierski (SKS Tęcza Krosno Odrz.). Druga para turnieju uzyskała awans do [czytaj więcej...]