Zapraszamy

W DZIEŃ OTWARTY zapraszamy do hali sportowej na koszykarski pojedynek ABSOLWENTÓW i UCZNIÓW I LO.

Zapraszamy do obejrzenia obiektów i pomieszczeń sportowych szkoły.
W korytarzach hali znajduje się galeria sukcesów sportowych uczniów I LO, a na monitorach prezentacja MKS PUSZKIN i filmy z siatkarskich derbów Puszkin – Przemysłowa

Zaczynamy o godz. 10:00

PIERWSZE NIE TYLKO Z NAZWY! [derby 2024]

Fantastyczna oprawa, super doping, cheerleaderki, zawodniczki i zawodnicy … i ZWYCIĘSTWO

JESTEŚMY WIELCY!!!


Szczególne podziękowania:

Firmie ZIEL-BRUK Sp. z o.o. w Gorzowie Wlkp za pomoc w realizacji wydruku i sfinansowanie banera

Malowanie baneru PUSZKIN nie tylko z nazwy:
Ala Karpisz
Michał Tomaszewski
Eliza Chmiel
Ola Skrzyniarz
Hubert Bołoz
Agnieszka Romanowicz

Przygotowanie w dniu imprezy:
Ala Karpisz
Piotr Baszyński
Michal Michał
Eliza Chmiel
Hubert Bołoz
Iga Klimczak
Karol Strzelecki
Ksawery Matelski
Ola Służyc
Szymon Szymanski
Eryk Kwiecień
Filip Wierzbicki
Ryszard Gruntkowski
Olaf Mendaluk
Amelka Piech
Lena Zielińska
Piotrek Komarnicki
Karolina Śmigielska
Stachu Solich
Hania Sobieraj

Kierowcy:
Olaf Mendaluk
Eryk Kwiecień
Karolina Śmigielska
Piotrek Komarnicki
Piotr Baszynski

Malowanie buzi:
Karina Grad
Hania Olewińska
Marysia Kaczorowska
Weronika Dąbrowska
Nina Kowalska
Lena Mlynaryk

Speakerka:
Ala Karpisz
Piotr Baszynski

Gołe klaty:
Hubert Stępniewski
Janek Masny
Kacper Zdanowicz
Kuba Mazul
Kuba Walkowski
Maksiu Siwko
Michał Partyka
Piotrek Komarnicki
Szymon Miroslaw
Patryk Kwaśniewski

Cheerleaderki:
Kinga Tondel
Nikola Gałka
Anna Martin
Iga Okraska
Oliwia Sadowska
Kinga Plust
Martyna Lis
Helena Mruczyk
Amelia Łotarewicz
Wiktoria Sobczak
Aleksandra Husiatyńska
Katarzyna Kołodziejska
Aleksandra Danielak
Emilia Mądrawska

Reprezentacja dziewcząt:
20 – Alicja Bronisz
4 – Martyna Wyka
5 – Zofia Charkot
11 – Milena Weryńska
1 – Nikola Wardawa
3 – Dorota Dziadas
26 – Izabela Delijewska
10 – Kaja Leszkiewicz
2 – Julia Twarowska
12 – Natalia Tomczak
18 – Hania Habiera
23 – Ada Gajewska

Reprezentacja chłopców:
22 – Łukasz Bronisz
11 – Jan Czernia
7 – Maciej Florczak
2 – Filip Kościukiewicz
3 – Franciszek Kukorowski
4 – Jakub Lewandowicz
47 – Aleksander Lewkowicz
15 – Jonatan Nowicki
13 – Michał Petlik
71 – Franciszek Pośledni
8 – Marcin Prokopiuk
10 – Maciej Siwiński
66 – Bartosz Strychanin
99 – Michał Tomaszewski

Reprezentacja nauczycieli:
7 – Agnieszka Bujak
4 – Monika Duchnowska
9 – Justyna Kaczyńska – Bronisz
1 – Gabriela Sajkowska
8 – Radosław Duchnowski
13 – Dariusz Gerek
12 – Paweł Kurzawiński
11 – Arkadiusz Olczak
5 – Paweł Wiśniewski

Zdjęcia:
Ola Sulżyc
Kamil Antczak
Ania Siwińska
Martyna Tatur

Film:
Ryszard Gruntkowski
Filip Wierzbicki
Lena Zielińska
Bartek Dąbrowski
Eryk Kwiecień

Sprzątali:
Ala Karpisz
Huber Bołoz
Eliza Chmiel
Karol Strzelecki
Ksawery Matelski
Szymon Szymanski
Eryk Kwiecień
Olaf Mendaluk
Piotr Komarnicki

Społeczności II LO za organizację, Arenę Gorzów i walkę

Wszystkim: BRAWO! BRAWO! BRAWO!


Relacje:
1lo.gorzow.pl: NIE MA LEPSZEGO OD LICEUM PIERWSZEGO! PUSZKIN NIEPOKONANY W DERBACH OD 2019 ROKU!
gorzow.wyborcza.pl: Siatkarskie derby ogólniaków w Arenie Gorzów. Co to było za widowisko, co za emocje! [ZDJĘCIA]
radiogorzow.pl: Derby dla Puszkina

Zdjęcia:

DERBY 2024 w obiektywie Aleksandry Sulżyc
DERBY 2024 w obiektywie Kamila Antczaka
DERBY 2024 w obiektywie Leny Zielińskiej

Mecz siatkówki I LO – II LO (fot. Łukasz Kulczyński)


Zdjęcia: Kamil Antczak

Piłkarze ręczni mistrzami spartakiady

Reprezentanci I LO z kompletem zwycięstw zakończyli Gorzowską Spartakiadę Młodzieży.

Złote medale odebrali: Piotr Baszyński, Dawid Bendza, Borys Chmiel, Przemysław Chomiak, Bartosz Grześkowiak, Patryk Kobelak, Piotr Komarnicki, Jakub Kostrzewa, Remigiusz Marszałek, Maciej Ryglowski, Maciej Siwiński, Wiktor Słowiński i Michał Starszuk.

GRATULACJE!!!


W ostatnim spotkaniu reprezentanci Puszkina wygrali 28:10 z II LO.
Bramki: B.Chmiel 6, B. Grześkowiak 3, P. Kobelak 5, R. Marszałek 3, M. Ryglowski 2, M. Siwński 4, M. Starszuk 5.

W pozostałych spotkaniach ostatniej kolejki Ekonomik wygrał z Elektrykiem, a Chemik z CEZiB-em.


Wyniki końcowe:
1. I LO – 10 pkt
2. II LO – 6
3. CEZiB – 4 (+6)
4. ZSTiO – 4 (+1)
5. ZS Elektrycznych – 4 (-7)
6. ZS Ekonomicznych – 2

NAUKA GRY w GOLFA

Międzyszkolny Ośrodek Sportowy oraz Pole golfowe Zawarcie organizują BEZPŁATNE zajęcia NAUKI GRY w GOLFA dla uczniów szkół ponadpodstawowych. Zajęcia realizowane będą na Polu Golfowym ZAWARCIE już od najbliższego PONIEDZIAŁKU   do końca roku szkolnego.

Miejsce: Pole golfowe ZAWARCIE ul Śląska 52 w Gorzowie (za stadionem żużlowym)

Termin: poniedziałki w godzinach 16.00 – 17.30

Prowadzący zajęcia: mgr Marek Januszonek – nauczyciel dyplomowany II LO w Gorzowie Wielkopolskim

Zapisy: telefonicznie – pole golfowe 603 630 710 oraz prowadzący: 790 420 220 lub emailem  [email protected]

Obowiązują zapisy, liczba miejsc ograniczona.

Celem zajęć jest:

  • poszerzenie oferty zajęć pozalekcyjnych oraz pozaszkolnych dla młodzieży;
  • promcja aktywnego spędzania czasu wolnego jako zdrowego stylu życia;
  • przygotowanie młodzieży do turnieju golfa w ramach Gorzowskiej Spartakiady Młodzieży;
  • możliwość uzyskania „Zielonej Karty” uprawniającej  do grania na polach w całej Polsce.

Piłkarze ręczni w drodze do zwycięstwa


Finałowe mecze GSM w piłce ręcznej chłopców odbędą się w środę, 20 marca br. w hali ZSTiO.

Gramy o 13:15 o złoto z reprezentacją Przemysłowej. W ostatniej kolejce również mecze Ekonomik – Elektryk i Chemik – CEZiB.

Po naszym spotkaniu odbędzie się dekoracja zwycięzców i zakończenie rozgrywek.


Wyniki po 4. kolejkach:
1. I LO – 8 pkt
2. II LO – 6 pkt
3. CEZiB – 4 pkt
4. ZS Elektrycznych – 4 pkt
5. ZSTiO – 2 pkt
6. ZS Ekonomicznych – 0 pkt

Koszykarki na czwartym

W ostatnich meczach Gorzowskiej Spartakiady Młodzieży koszykarki I LO we wtorek minimalnie uległy reprezentantkom SP20, dzisiaj nie miały szans z kadrą ALMS-u.

Ostatecznie koszykarki Puszkina zakończyły tegoroczne rozgrywki licealiady na IV miejscu.

Gratulacje!

I LO: Maria Butkiewicz, Dominika Frankowska, Nela Karaszewska, Ewa Łapka, Wiktoria Łukaszuk, Natalia Ozimińska, Karolina Śmigielska, Nela Tomiak, Iga Wysocka, Marta Zielińska. Trener: Radosław Duchnowski.



Szczypiorniści z kolejnym zwycięstwem


Czwarte zwycięstwo w tegorocznej Spartakiadzie odnieśli piłkarze ręczni I LO. Dzisiaj po niezłej końcówce wygrali 25:10 z reprezentantami Chemika.

I LO: Piotr Baszyński, Dawid Bendza, Borys Chmiel (9), Przemysław Chomiak, Bartosz Grześkowiak (1), Patryk Kobelak (4), Piotr Komarnicki, Jakub Kostrzewa, Remigiusz Marszałek, Maciej Ryglowski, Maciej Siwiński (3), Wiktor Słowiński, Michał Starszuk (8.

GRATULACJE !!!

Przed mani decydujące o kolorze medalu spotkanie z Przemysłową.
Piątkową kolejkę spotkań odwołano. Mecze odbędą się prawdopodobnie w środę za tydzień.


ZWYCIĘSTWO nr 3

Kolejne zwycięstwo odnotowali na swoim koncie szczypiorniści I LO. Dzisiaj 27:22 pokonali reprezentację CEZiB-u.

W drużynie wystąpili: Piotr Baszyński, Dawid Bendza, Borys Chmiel (5), Przemysław Chomiak, Bartosz Grześkowiak, Patryk Kobelak (3), Piotr Komarnicki (3), Jakub Kostrzewa, Remigiusz Marszałek (9), Maciej Ryglowski, Maciej Siwiński (2), Wiktor Słowiński, Michał Starszuk (5).

GRATULACJE !

W środę gramy z gospodarzami – ZSTiO, a w piątek, na zakończenie rozgrywek, z reprezentacją Przemysłowej.


Spartakiada koszykarek

Reprezentantki I LO kontynuują udział w Gorzowskiej Spartakiadzie młodzieży. Osłabione kontuzją Ewy Łapki w pierwszym spotkaniu, w środę uległy zawodniczkom ZS Ekonomicznych, a w piątek pokonały koszykarki Gastronomika.

Zakończenie rozgrywek w czwartek, a przed naszymi zawodniczkami jeszcze mecze z SP20 i ALMS.