Siatkarki ze srebrem

II miejsce w Gorzowskiej Spartakiadzie Młodzieży zajęły siatkarki I LO.
W dzisiejszym meczu, po bardzo dobrej i wyrównanej grze, uległy po tie-breaku zawodniczkom ZSTiO. Losy każdego seta ważyły się do ostatnich piłek. Pierwszy po długim pościgu wygrał Puszkin 25:23. W drugim secie nasze reprezentantki miały nawet jedną piłkę meczową, ale zawodniczki Chemika wyszły z opresji, wygrały 27:25 i o losach finału zadecydował trzeci set.
Brawa dla naszych zawodniczek za postawę w całym turnieju i srebrne medale mistrzostw Gorzowa.

W zespole I LO wystąpiły: Gabriela Morel, Anna Kaniowska, Barbara Bojanowska, Wiktoria Petryszyn, Weronika Petryszyn, Daria Makara, Martyna Rzadkiewicz, Martyna Tatur, Gabriela Bandura, Julia Stołowska i Oliwia Kraus. Opiekunem drużyny jest pani Agnieszka Bujak.