Kolejne mecze reprezentantów Puszkina

Piłkarki ręczne I LO po bardzo trudnym spotkaniu wygrały z reprezentantkami Chemika 5:2 (4:0).
Nasze zawodniczki dobrze zaczęły spotkanie. Zwłaszcza w grze obronnej zasługują na uznanie, bo nie pozwoliły rywalką w pierwszej połowie na zdobycie bramki same strzelając cztery. W drugiej niestety emocje wzięły górę. Ostra, obfitująca w faule gra generowała dużo błędów i powodowała brak skuteczności. Na szczęście zaliczka z pierwszej odsłony pozwoliła na zwycięstwo w meczu. Bramki dla I LO zdobyły: A. Kuszewska 2, D. Łupińska 2, K. Kupczyk 1.
Ostatnie spotkania szczypiornistek w czwartek za tydzień. Nasze reprezentantki zmierzą się w meczu o złote medale z IV LO. Po meczach odbędzie się zakończenie spartakiady i wręczenie nagród.

Zgodnie z przewidywaniem koszykarze nie byli w stanie pokonać zawodników Elektryka. Mimo lepszej niż ostatnio gry ulegli 39:65 (6:14, 7:25, 10:9, 16:17). Punkty zdobyli: T. Tubis 16, Ł. Sobacki 10, M. Bronisz 6, K. Makowski 4, F. Dąbrowski 3.
Przed naszymi zawodnikami jeszcze mecze z Chemikiem w poniedziałek i z ZS Gastronomicznych w czwartek. W tabeli po czterech kolejkach prowadzą bez porażki ZSTiO i Elektryk, za nimi ZSBiS i I LO – po dwa zwycięstwa, z jednym ZS Gastronomicznych i II LO, a tabelę zamyka ZS Mechanicznych.