Energa Puchar Polski w unihokeju mężczyzn

Przez dwa dni w hali sportowej I LO i SP-20 rozgrywane były zawody Energa Pucharu Polski w unihokeju mężczyzn. Puchar Polski 2020 zdobył zespół UKS Bankówka Zielonka, pokonując w finale SKS Olimpię Łochów 4:2. Brązowe medale zdobyli gospodarze turnieju – I LO UKS Floorball Gorzów Wlkp., którzy zwyciężyli w meczu o 3. miejsce z drużyną Black Shadows Nowy Targ 6:2. Serdecznie dziękujemy wszystkim wolontariuszom – uczniom I LO – za pomoc w organizacji zawodów.

Wyróżnienia indywidualne:
• Bramkarz: Bartłomiej Wójcik (Zielonka)
• Obrońcy: Michał Skura (Łochów) i Paweł Kleinhardt (Gorzów)
• Środkowy: Filip Łukaszewski (Gorzów)
• Atakujący: Mateusz Antoniak i Bartosz Jachacy (obaj Zielonka)
• MVP turnieju: Kacper Skura (Łochów)

Organizatorami zawodów byli: Polski Związek Unihokeja, I Liceum Ogólnokształcące w Gorzowie Wlkp. oraz drużyna I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski. Sponsorem tytularnym Pucharu Polski Mężczyzn 2020 w unihokeju była Grupa ENERGA. Turniej objęli patronatem honorowym Marszałek Województwa Lubuskiego oraz Prezydent Miasta Gorzowa Wielkopolskiego. Zadanie było współfinansowane ze środków Województwa Lubuskiego.