Ekstraliga Unihokeja Mężczyzn. Gdańsk podbity.

Po miesięcznej przerwie seniorzy I LO UKS Floorball Gorzów wrócili na parkiet ekstraligi unihokeja. I to w jakim stylu!

Wygrywamy w wyjazdowym meczu z JohnnyBros Olimpia Osowa w Gdańsku aż 16:4. Przez cały mecz widoczna była lepsza jakość po stronie I LO UKS Floorball. Strzelanie rozpoczęli Gorzowianie w ósmej minucie, a później dokładali kolejne trafienia zwiększając przewagę nad Gdańszczanami o cztery bramki w każdej tercji.

W meczu punktowali wszyscy występujący w polu zawodnicy: Michał Kozubal (2 bramki, 2 asysty), Karol Wójcik (0, 2), Paweł Kleinhardt (1, 1), Jan Kleinhardt (2, 2), Dawid Korpan (1, 0), Mateusz Popiołkowski (0, 2), Michał Karski (2, 0), Wojciech Bojko (2, 1), Filip Łukaszewski (2, 1), Miron Łata (0, 2), Damian Domański (0, 1), Maksym Helman (3, 0), Dawid Połomka (1, 1). Oczywiście w bramce Gorzowian występował jak zawsze niezawodny Maciej Jastrzębski.

Kolejny mecz naszych reprezentantów zaplanowany jest na 21 lub 22 listopada. Jeżeli panująca zaraza nie pokrzyżuje planów, to za dwa tygodnie ponownie zmierzymy się z reprezentantami Trójmiasta, ale tym razem w naszej hali przy ul. Puszkina. W związku z pandemią nie możemy zaprosić kibiców, ale wszystkim sympatykom drużyny i unihokeja przygotujemy transmisję internetową.

JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk – I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski   4:16   (0:4, 3:7, 1:5)
Gdańsk: B. Rusiecki, M. Zaremba (L. Samson), M. Zaremba (B. Rusiecki), K. Idzi (R. Kowalewski).
Gorzów: M. Kozubal (K. Wójcik), P. Kleinhardt (J. Kleinhardt), D. Korpan (M. Popiołkowski), M. Karski (W. Bojko), J. Kleinhardt (M. Łata), M. Kozubal (D. Domański), W. Bojko, F. Łukaszewski (M. Kozubal), W. Bojko (K. Wójcik), J. Kleinhardt (M. Łata), M. Karski (M. Popiołkowski), M. Helman (P. Kleinhardt), F. Łukaszewski (M. Kozubal), M. Helman (J. Kleinhardt), D. Połomka (F. Łukaszewski), M. Helman (D. Połomka).