Unihokeiści I LO UKS Floorball Gorzów nadal niepokonani!

Zgodnie z przewidywaniami starcie Gorzowa z Łochowem dostarczyło wielu sportowych emocji. Mecz pełen był dynamicznych akcji, zaciętej walki, kar, bramek, a co najważniejsze zakończył się zwycięstwem gospodarzy. Wprawdzie Łochowianie urwali jeden punkt, ale dwa zostały w Gorzowie i nadal pozostajemy jedyną ekstraligową drużyną bez porażki.

Zawody dobrze rozpoczęli gospodarze od prowadzenia 1:0 po strzale Maksa Helmana i później 2:1 po wspaniałym rajdzie i bramce Wojtka Bojko.

Niestety w drugiej tercji rozkręcili się zawodnicy Olimpii strzelając trzy bramki. My nie mogliśmy skutecznie zakończyć akcji w ataku, a aż trzykrotnie musieliśmy w tej części grać w osłabieniu.

Na trzecią tercję wyszliśmy z dwubramkową stratą jednak pełni determinacji i woli walki.
Ambitna, twarda gra przyniosła rezultaty i Gorzowianie po bramkach Pawła Kleinhardta i Filipa Łukaszewskiego doprowadzili do wyrównania. O losach spotkania decydowała dogrywka. Tę gospodarze rozpoczęli w przewadze, po faulu i karze Łochowian tuż przed zakończeniem trzeciej tercji. Skutecznie wykorzystali grę 5 na 4, a zwycięstwo przypieczętował trafieniem Maksym Helman.

I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski – SKS Olimpia Łochów  5 : 4  (2:1, 0:3, 2:0, d.1:0)
Bramki:
1:0   Maksym Helman (Michał Kozubal)
1:1   Mateusz Sadolewski
2:1   Wojciech Bojko
2:2   Rafał Guzek (Kacper Wierzchołowski)
2:3   Michał Skura (Krystian Moleń)
2:4   Kacper Skura (Michał Skura)
3:4   Paweł Kleinhardt (Filip Łukaszewski)
4:4   Filip Łukaszewski
5:4   Maksym Helman (Michał Kozubal)

Pozostałe wyniki 8. kolejki ekstraligi:
Akademia Unihokeja Politechniki Łódzkiej – KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ  3:9  (1:3, 0:1, 2:5)
JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk – UKS Bankówka Zielonka   7 : 9  (2:2, 3:4, 2:3)
TKKF Pionier Tychy – KS Górale Nowy Targ   6 : 5  (0:1, 3:3, 2:1, d. 1:0)