1:1 w dwumeczu z Szarotką

Po jednym zwycięstwie zanotowały zespoły Gorzowa i Szarotki Nowy Targ po weekendowym dwumeczu. Goście wracają jednak z czterema, a my zostajemy z dwoma punktami.

W pierwszym meczu wyrównana gra była tylko w pierwszej tercji. Potem konsekwentna gra w obronie i świetnie wyprowadzane kontrataki dały drużynie z Nowego Targu przewagę i pewne zwycięstwo.

Drugie spotkanie było bardziej wyrównane. Widać było, że gospodarze wyciągnęli wnioski z z poprzedniego meczu i sporymi fragmentami, przynajmniej optycznie, kontrolowali grę. Nowotarżanie nie pozostawali bierni, co rusz wyprowadzając kontry i stwarzając zagrożenie pod naszą bramką. Niestety, kiedy zdobyliśmy dwubramkową przewagę w trzeciej tercji i już zwycięstwo wydawało się bardzo realne, goście doprowadzili do dogrywki zdobywając dwie bramki w ciągu niespełna minuty. Na szczęście, podobnie jak w meczu z Łochowem, złotą bramkę i zwycięstwo w dogrywce dał nam Maksym Helman i mogliśmy cieszyć się z kolejnego zwycięstwa.

KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ – I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski  11:5 (2:2,6:2,3:1)
10:5  Jarosław Lech (Łukasz Ślusarek)
11:5  Jakub Słowakiewicz (Jakub Udziela)

I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski – KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ  5:4 d. (1-1,2-1,1-2)(1-0)