Punkty zostały w Nowym Targu

W sobotę rozegraliśmy zaległe spotkanie IV kolejki ekstraligi z KS Gorący Potok Szarotka. Po bardzo dobrym początku i wyrównanej grze w drugiej odsłonie o losach spotkania decydowała trzecia tercja. Niestety błędy w obronie i brak skuteczności nawet po wypracowanych okazjach sprawiły, że punkty pozostały w Nowym Targu.

Zaczęliśmy bardzo dobrze wygrywając pierwszą tercję 3:1. Niestety gospodarze po przerwie już w pierwszej akcji złapali kontaktową bramkę, a w 33. minucie wyrównali. Na domiar złego Szarotka strzeliła bramkę tuż przed przerwą, a Gorzowianie nie mogli sforsować bramki gospodarzy.
Trzecia odsłona obfitował w gole i błędy w obronie. Niestety pierwszych zdobyli więcej gospodarze, głównie przez nasze błędy. Wprawdzie na początku doprowadziliśmy do wyrównania, a później złapaliśmy kontakt z rywalem, ale ostatecznie Szarotka wygrała tercję 5:2, a całe spotkanie 9:5.

KS Gorący Potok Szarotka Nowy TargI LO UKS Floorball Gorzów Wlkp. 9:5 (1:3, 3:0, 5:2)
9:5 – Jakub Sujkowski – 59:16

Kolejne spotkanie zawodnicy I LO Floorball rozegrają w hali przy Puszkina w najbliższą sobotę. Rywalem Gorzowian będą unihokeiści SKS Olimpia Łochów.