I LO UKS Floorball pewnie pokonuje Górali

Różnicą sześciu bramek unihokeiści I LO UKS Floorball Gorzów Wlkp. wygrali z Góralami w Nowym Targu.

Gorzowianie prowadzili od początku spotkania. Wprawdzie gospodarze wyrównali w pierwszej tercji na 2:2, ale nasi zawodnicy wykorzystali dwa okresy gry w przewadze i na pierwsza przerwę zeszli z przewagą dwóch trafień.
Drugą odsłonę wygrali jeszcze pewniej, strzelając cztery, a tracąc jedną bramkę.
Trzecią tercję nasz zespół rozpoczął od minimalnie przestrzelonego karnego, ale szybko zdobyli kolejne dwa trafienia. I chyba przewaga 10:3 trochę uśpiła Gorzowian. Górale poderwali się w 48. minucie do odrabiania strat i w przeciągu czterech kolejnych zdobyli w sumie cztery bramki. Ich pogoń na szczęście ostudziły dwie kary skutecznie wykorzystane przez Gorzowian i jeszcze jedno trafienie na koniec spotkania.
Ostatecznie I LO UKS Floorball pokonało ośmiokrotnych mistrzów Polski na ich ternie 13:7.

BRAWO !

KS Górale Nowy Targ  – I LO Floorball Gorzów Wielkopolski  7:13 (2:4, 1:4, 4:5)
0:1   Filip Łukaszewski (Nikodem Gawroński)
3:7   Daniel Chochowski (Dawid Połomka)
3:8   Jan Kleinhardt (Daniel Chochowski)
7:11  Daniel Chochowski (Dawid Połomka)
7:12  Nikodem Gawroński (Wojciech Bojko)
7:13  Wojciech Bojko (Jan Kleinhardt)

Było to spotkanie kończące pierwszą rundę ekstraligi. Przed nami rewanże w których, myśląc o udziale i korzystnym rozstawieniu w play-off, nie możemy już sobie pozwolić na porażki.
Zaczynamy jeszcze w grudniu od wyjazdowego meczu w Łodzi (18.12). Później styczniowe spotkania w Gorzowie z Gdańskiem (16.01) i Szarotką (22.01), wyjazd w lutym do Zielonki (13.02), marcowe mecze w Czerwieńsku (6.03) i Łochowie (27.03) oraz rewanżowe spotkanie z Góralami w Gorzowie (2.04).