(Wymęczone) zwycięstwo unihokeistów

Unihokeiści I LO UKS Floorball pokonali w hali przy Puszkina reprezentantów JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk 5:3  w 9. kolejce ekstraligi.

Nasi unihokeiści byli zdecydowanymi faworytami tego spotkania. Jednak niżej notowany rywal mocno postawił się gospodarzom dwukrotnie wyrównując wynik na koniec pierwszej (1:1) i drugiej (3:3) tercji. I dopiero strzałami w  55 i 57 minucie gospodarze zapewnili sobie meczowe zwycięstwo.

I LO UKS Floorball Gorzów Wlkp.JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk  5:3  (1-1, 2-2, 2-0)

1:0  Wojciech Bojko (Paweł Kleinhardt)
1:1  Paweł Damps (Mateusz Miszewski)
2:1  Wojciech Bojko (Daniel Chochowski)
3:1  Wojciech Bojko (Paweł Kleinhardt)
3:2  Marcin Amerek (Błażej Rusiecki)
3:3  Jakub Rydzewski (Błażej Rusiecki)
4:3  Wojciech Bojko (Jan Kleinhardt)
5:3  Nikodem Gawroński (Wojciech Bojko)

W sobotę za tydzień I LO UKS Floorball Gorzów Wlkp. zmierzy się w hali przy ul. Puszkina z KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ. Początek spotkania o godz. 2030.