Piłkarze ręczni również na III miejscu

Tak jak dziewczęta, na III miejscu, zakończyli zawody Gorzowskiej Spartakiady Młodzieży piłkarze ręczni Puszkina. I podobnie jak dziewczęta pechowo, bo do walki w finale zabrakło tak niewiele..

Wczoraj w meczu półfinałowym nasi zawodnicy, po bardzo ambitnej walce, przegrali jedną brmką po dogrywce. Do przerwy prowadzili 8:5, jednak rywalom udało się doprowadzić do remisu 14:14 rzutem równo z końcową syreną. W dogrywce w czasie gry obie drużyny zdobyły po jednej bramce, a zwycięskiego gola rzucili nasi rywale z rzutu wolnego, już po zakończeniu czasu gry. Dzisiaj, w meczu o brąz, reprezentanci I LO pokonali szczypiornistów Chemika 18:13 (do przerwy 12:5).

W drużynie I LO występowali: Piotr Baszyński, Piotr Baszyński, Bartosz Grześkowiak, Adrian Januszonek, Michał Korzeniowski, Jakub Kościelski, Michał Koziorowicz, Remigiusz Marszałek, Michał Starszuk, Jakub Szczęsny, Adrian Walczak i Kacper Zdanowicz.