I LO UKS Floorball Gorzów Wlkp. tuż za podium

Unihokeiści I LO UKS Floorball Gorzów kończą tegoroczne rozgrywki ekstraligi na czwartym miejscu. W pojedynku z SKS Olimpią lepsi w trzech spotkaniach okazali sie zawodnicy z Łochowa.

Po raz kolejny w tym sezonie nie zaczęliśmy dostatecznie skoncentrowani i straciliśmy bramkę w pierwszych minutach spotkania, ale z minuty na minutę gra wyglądała coraz lepiej. Wprawdzie drugą tercję ponownie goście rozpoczęli trafieniem, ale następne trzy gole były łupem Gorzowian. Niestety kolejny raz chwila dekoncentracji pod koniec drugiej tercji obróciła wynik z 3:2 na 3:5 i podcięła skrzydła gospodarzom.

Play-offy potwierdziły kolejność po rundzie zasadniczej ekstraligi. Na podium Bankówka Zielonka, przed Szarotką i Olimpią Łochów. I LO UKS Floorball musi zadowolić się medalami pocieszenia za czwarte miejsce w sezonie 2021/2022 i indywidualnym sukcesem Maćka Jastrzębskiego wybranego przez trenerów i kapitanów drużyn najlepszym bramkarzem sezonu.

I LO UKS Floorball Gorzów Wlkp. – SKS Olimpia Łochów 3:8 (0:1,3:4,0:3)
0:1 Mateusz Sadolewski
0:2 Mateusz Sadolewski (Michał Skura)
1:2 Daniel Chochowski (Karol Wójcik)
2:2 Wojciech Bojko (Maksym Helman)
3:2 Jan Kleinhardt
3:3 Rafał Guzek (Dawid Skura)
3:4 Dawid Kostrzewa (Kacper Skura)