Głosujcie na naszego zawodnika!

Zakończyły się tegoroczne rozgrywki o unihokejowe mistrzostwo Polski mężczyzn. Podczas ostatnich spotkań ogłoszono All Stars sezonu 2021/2022 wybraną przez kapitanów i trenerów klubów Ekstraligi.

Teraz przyszedł czas na wybór najlepszego zawodnika sezonu zdaniem kibiców i przyznanie nagrody publiczności. W wyniku głosowania kapitanów i trenerów, do głosowania trafiło 5 nominowanych. Wśród nich bramkarz gorzowskiej drużyny Maciej Jastrzębski. Głosujcie na naszego zawodnika w ankiecie pod linkiem: 

Głosowanie potrwa do 18.05.2022 r. do godz. 23:59 włącznie. Później ankieta zostanie zamknięta, a wyniki ogłoszone dzień później na stronie Facebook Polskiego Związku Unihokeja.

fot. sportowepodhale.pl
Fot. polskiunihokej.pl

Głosowanie odbywa się za pośrednictwem zewnętrznej aplikacji/programu, a link do niej został udostępniony na portalu Facebook i Instagram Polski Unihokej oraz na stronie www.polskiunihokej.pl. Zwycięzcą zostanie jeden zawodnik, który otrzyma najwięcej głosów. Wyniki głosowania opublikowane będą po zakończeniu głosowania za pośrednictwem portalu Facebook i Instagram oraz strony www.polskiunihokej.pl.