Potrzebna pomoc – organizujemy wyjazd drużyny I LO na finały ogólnopolskie licealiady

Drodzy rodzice, Absolwenci, Przyjaciele szkoły

Zwracamy się z prośbą o pomoc w organizacji wyjazdu reprezentacji szkoły na ogólnopolski finał licealiady w sztafetowych biegach przełajowych. Zawody odbędą się w Tomaszowie lubelskim w środę 26 października br.

W miniony wtorek drużyna I LO zajęła pierwsze miejsce w finale wojewódzkim Lubuskiej Olimpiady Młodzieży w Babimoście i wywalczyła prawo udziału w zawodach ogólnopolskich. Niestety miejsce rozgrywania zawodów generuje ogromne koszty związane z dojazdem, wyżywieniem i noclegiem zespołu, wynoszące blisko 5000 zł.

Szukamy sposobu, aby pozyskać te środki. Mamy nadzieje, że dzięki Państwa pomocy uda się zebrać wymaganą kwotę, spełnić oczekiwania młodzieży i wystartować w zawodach. Chętnie będziemy promować w trakcie imprezy Państwa firmy, instytucje…

W sprawie jakiejkolwiek form pomocy proszę o kontakt: Paweł Wiśniewski, mail: [email protected], tel. 602610205. Wpłaty można dokonywać na konto działającego przy szkole Młodzieżowego Klubu Sportowego PUSZKIN, nr rachunku 34 1090 1900 0000 0001 3460 5512.

W imieniu szkolnej sztafety biegaczy przełajowych
Paweł Wiśniewski – opiekun zespołu