Nareszcie zwycięstwo

Pierwsze zwycięstwo w tegorocznej edycji ekstraligi unihokeja odnieśli seniorzy I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski. Dzisiaj na własnym parkiecie 12:2 pokonali TLU Kala-Izolacje Toruń.

Gorzowianie nareszcie wystąpili w szerszym składzie i efekty było widać od początku spotkania. Wprawdzie pierwszą bramkę gospodarze zdobyli dopiero w 16. minucie, a Torunianie na początku drugiej tercji doprowadzili do remisu 1:1, ale później rozpoczęło się strzelanie naszych zawodników. Sześć goli w drugiej i pięć w trzeciej tercji dało kibicom ciekawy do oglądania mecz.

Spotkanie uatrakcyjniły dodatkowo pokazy szkolnego zespołu cheerleaders. Dziękujemy i prosimy o oprawę na kolejnych meczach.

Na razie z czterema punktami zajmujemy piąte miejsce w tabeli, ale mamy rozegrane dopiero trzy mecze, przy 4/5 meczach naszych rywali.

Za tydzień nasi juniorzy jadą na mecz do Gdyni, a za dwa tygodnie zobaczymy w hali przy Puszkina zarówno seniorów jak i juniorów starszych I LO UKS Floorball Gorzów.