Tylko 1 punkt juniorów

Złota bramka przesądziła losy spotkania juniorów starszych I LO UKS Floorball Gorzów z TLU Kala-Izolacje Toruń, jednak to nasi goście cieszyli się ze zwycięstwa.

Mecz lepiej rozpoczęli goście. Gorzowianie nie mogli trafić do bramki, a goście dwukrotnie punktowali. Po dziesięciu minutach sytuacja się poprawiła. Pierwszego gola dla gospodarzy z rzutu karnego zdobył Mikołaj Bujnowski, później z gry Marcel Iwanowski i na pierwszą przerwę schodziły drużyny przy remisie 2:2. Strzelanie w drugiej części meczu rozpoczęli ponownie Torunianie, ale później trzykrotnie do bramki rywali trafiali zawodnicy I LO UKS Floorball – dwukrotnie Marcel i raz Mikołaj. Niestety w trzeciej tercji goście strzelili dwie bramki doprowadzając do dogrywki i to oni mieli więcej szczęścia zdobywając w niej złotego gola.

Rewanż już za dwa tygodnie.

I LO UKS Floorball Gorzów Wlkp.TLU Kala-Izolacje Toruń  5:6 d. (2:2, 3:1, 0:2)(0:1)
0:1  Brus Wilmański (Daniel Jastrzembski)
0:2  Daniel Jastrzembski
1:2  Mikołaj Bujnowski
2:2  Marcel Iwanowski (Krystian Jankowiak)
2:3  Bartosz Chojnicki (Jakub Gurski)
3:3  Marcel Iwanowski (Krystian Jankowiak)
4:3  Marcel Iwanowski (Krystian Jankowiak)
5:3  Mikołaj Bujnowski (Kacper Ciesielski)