Siatkarze na drugim miejscu


Siatkarze I LO zostali wicemistrzami Gorzowskiej Spartakiady Młodzieży 2022/23.
Niestety po przegranym tie-breaku nie udało się naszym zawodnikom obronić wywalczonego przed rokiem złotego medalu. Dzisiaj ze zwycięstwa cieszyli się siatkarze ZS Elektrycznych. Brązowe medale odebrali reprezentanci CEZiB-u

W drużynie I LO występowali: Łukasz Bronisz, Jan Czernia, Maciej Florczak, Marceli Gabrusiewicz, Juliusz Gerek, Jakub Kartawik, Filip Kościukiewicz, Franciszek Kukorowski, Łukasz Leśniowski, Michał Petlik, Franciszek Pośledni, Maciej Siwiński, Bartosz Strychanin, Michał Tomaszewski.

GRATULACJE !

Więcej zdjęć na: SportowyPuszkin

Przed naszymi zawodnikami jeszcze siatkarskie derby z Przemysłową na dzień wiosny. A już od najbliższej środy rywalizację Gorzowskiej Spartakiady rozpoczną koszykarki i koszykarze.