Unihokeiści I LO znów zwycięzcy

Unihokeiści I LO UKS Floorball Gorzów przerwali złą passę i aż 13:4 wygrali z AZS Politechniką Łódzką w XII kolejce Energia Ekstraligi Mężczyzn.

Spotkanie od początku odbywało się pod dyktando gospodarzy. Rozpoczęliśmy od 3:0 w pierwszej tercji. Co prawda, na początku drugiej dwie bramki zdobyli goście, ale później nastąpił już okres strzeleckiej dominacji gospodarzy. Gorzowskich zawodników nie wyprowadziły z rytmu nawet powtarzające się kary, a część okresów gry w osłabieniu zdołali nawet zamieniać na bramki.

Po tym spotkaniu wskakujemy na 6. pozycję w ligowej tabeli. Przed nami jeszcze mecze w Gdańsku, w Gorzowie z Tychami i w Żarach.

I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski – AZS Politechnika Łódzka   13:4   (3:0, 4:2, 6:2)

I LO Floorball: Paweł Kleinhardt (Wojciech Bojko), Miron Łata (Filip Łukaszewski), Daniel Chochowski (Damian Domański), Paweł Kleinhardt (Maksym Helman), Maksym Helman (Filip Łukaszewski), Daniel Chochowski (Miron Łata), Damian Domański, Wojciech Bojko (Paweł Kleinhardt), Wojciech Bojko, Wojciech Bojko (Paweł Kleinhardt), Daniel Chochowski, Damian Domański (Miron Łata), Paweł Kleinhardt (Wojciech Bojko)

Łódź: Mateusz Kołodziejski, Rafał Fijałkowski (Robert Krawczyk), Robert Krawczyk (Rafał Fijałkowski), Robert Krawczyk (Jan Dyśko)

5 TravelPL Wilki Sanok TravelPL Wilki Sanok 9 5 3 1 0 67 – 61 17
6 I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski 10 5 4 1 0 77 – 45 17
7 KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ 8 5 2 0 1 67 – 47 16
8 UKS Fenomen Babimost UKS Fenomen Babimost 8 5 3 0 0 78 – 58 15
9 TKKF Pionier Tychy TKKF Pionier Tychy 9 4 5 0 0 50 – 54 12
10 AZS Politechnika Łódzka AZS Politechnika Łódzka 10 4 6 0 0 92 – 69 12
11 TLU Kala-Izolacje Toruń TLU Kala-Izolacje Toruń 10 2 7 0 1 48 – 93 7
12 KS Lokomotiv Czerwieńsk KS Lokomotiv Czerwieńsk 9 2 7 0 0 34 – 77 6
13 UKS Absolwent Siedlec UKS Absolwent Siedlec 10 1 8 1 0 40 – 88 5
14 UKS Prus Żary UKS Prus Żary 8 0 8 0 0 16 – 98 0