Kamil Dzida brązowym medalistą mistrzostw Polski juniorów w szachach

Kamil Dzida zajął trzecie miejsce w zakończonych  mistrzostwach Polski juniorów do lat 16 w szachach. Zawodnik KSz Stilon Gorzów Wlkp. po ośmiu rundach zdobył 6 punktów (5 zwycięstw i 2 remisy). W mistrzostwach brali udział również Michał Koziorowicz, który zdobywając pięć punktów, został sklasyfikowany na 12. miejscu oraz Maksymilian Majdański, który wycofał się po 6. rundzie zdobywając 2,5 pkt. Całej trójce gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Impreza rozgrywana w Szklarskiej Porębie w związku z  decyzją Premiera została skrócona i zakończona po VIII rundzie. Przełożono również ceremonię zakończenia mistrzostw. Medale puchary i nagrody rzeczowe zostaną wręczone zawodnikom podczas sierpniowych mistrzostw Polski w szachach szybkich i błyskawicznych we Wrocławiu.

Wyniki: Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 16 – Chłopcy