Dwa cenne zwycięstwa unihokeistów

Reprezentanci I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski rozegrali we wtorek i środę ligowe mecze juniorów starszych. Po bardzo zaciętych spotkaniach dwukrotnie pokonali na własnym parkiecie zawodników UKS Absolwent Siedlec.

W zespole wystąpili: Marek Lamch, Łukasz Bronisz, Mateusz Bronisz, Michał Chochowski, Jakub Darłak, Jakub Gawroński, Paweł Kleinhardt, Robert Michalak i Mateusz Szczepkowski.

W pierwszym meczu po dość łatwym początku spotkania i objęciu przewagi 4:0, a później 5:2 w nasze szeregi wkradło się sporo błędów, chaotycznej gry i niestety rywale doprowadzili do wyrównania. W trzeciej osłonie meczu żadnej z drużyn nie udawało się strzelić bramki. W miarę upływających minut napięcie rosło, ale na szczęście w 58. minucie wynik spotkania rozstrzygnął gol zdobyty przez Roberta Michalaka.

Drugie spotkanie, równie zacięte, ale przynajmniej bez tak dramatycznej końcówki. Po pierwszej remisowej tercji, skuteczna grą rozstrzygnęliśmy drugą część zdecydowanie na swoją korzyść. Przeciwnik próbował gonić wynik, ale w ostatniej tercji dał radę tylko zmniejszyć różnicę o jedną bramkę.

Brawa dla zawodników I LO Floorball za dwa zwycięstwa. Przed nami dużo pracy i do zakończenia części zasadniczej rozgrywek jeszcze dwumecze z Łochowem, Babimostem, Gdynią i Niechanowem.

I LO UKS Floorball Gorzów Wlkp. – UKS Absolwent Siedlec  6:5  (5:2, 0:3, 1:0)
Bramki dla I LO Floorball: P.Kleinhardt (M.Bronisz), R.Michalak (M.Bronisz), P.Kleinhardt, J.Gawroński (M.Bronisz), Ł.Bronisz (M.Bronisz), R.Michalak

I LO UKS Floorball Gorzów Wlkp. – UKS Absolwent Siedlec  5:3  (1:1, 4:1, 0:1)
Bramki dla I LO Floorball: M.Bronisz (M.Chochowski), J.Gawroński, M.Bronisz (M.Szczepkowski), M.Bronisz (P.Kleinhardt), R.Michlak (M.Bronisz)