Brąz Natalii Dul

W miniony weekend 12 – 13 grudnia w Poznaniu odbyły się Mistrzostwa Polski Młodzików i Młodziczek w judo. Klub Sportowy AZS AWF Gorzów Wlkp. reprezentowała Natalia Dul – uczennica I LO Gorzów Wlkp. Nasza zawodniczka zdobyła brązowy medal w kategorii 70 kg.

Natalia powtórzyła sukces z roku ubiegłego, kiedy w Jastrzębiu Zdrój również stanęła na podium na III miejscu.Gorzowianka tegoroczny start może zaliczyć do udanych. Po walkach stoczonych w bardzo dobrym stylu (trzy walki wygrane przed czasem) stanęła na podium, uległa jedynie w półfinale obecnej złotej medalistce Mistrzostw Polski Młodziczek Dominice Kuźmi-Ebel z UKS Galeon Gdynia.