InneNewsWażne

Ponad 250 uczestników XXXVII Biegu Żakowskiego

Dokładnie 263 biegaczy zmierzyło się z pięciokilometrową trasą XXVII Biegu Żakowskiego im. Jerzego Cwojdzińskiego. Wcześniej rozpoczął się festyn „Nad Kłodawką” z licznymi konkurencjami, występami i słodkim poczęstunkiem przygotowanym przez Radę Rodziców przy I LO.
Po biegu odbyła się dekoracja zwycięzców oraz losowanie nagród rzeczowych. A wszyscy uczestnicy skosztowali grochówki przygotowanej przez Panią Elżbietę Swatkowską.

Wyniki – Klasyfikacja generalna

M-ceNr start.Nazwisko i  imięKlub, miejscowośćCzas
1280Janiec RadekALKS AJP Gorzów Wlkp.00:16.39
2297Dekiert MichałŁagów00:17.44
3184Tatarewicz CyprianSłońsk00:17.51
4139Szymański KarolALKS AJP Gorzów Wlkp.00:17.56
5384Chawawko TomaszTC. TEAM Dębno00:18.03
6399Szymański WojciechKłodawa00:18.06
7372Palczarski MarcinDzikie Dziki Gorzów Wlkp.00:18.09
8174Nowak MariuszWawrów00:18.59
9118Bronisz Mateusz1LO Puszkin Gorzów Wlkp.00:19.02
10124Płoński JakubDzikie Dziki Gorzów Wlkp.00:19.20
11357Hanczarek DariuszStart Gorzów Wlkp.00:19.26
12373Hrabski Maksymilian1LO Puszkin Gorzów Wlkp.00:19.28
13308Paduszyńska WiolettaSzymanowski Team 17 WBZ Gorzów Wlkp.00:19.29
14317Dobrzyński MikołajALKS AJP Gorzów Wlkp.00:19.34
15185Tatarewicz KrzysztofSłońsk00:19.35
16127Goździcki MaciejStrzelce Kraj.00:19.40
17287Dzida Kamil1LO Puszkin Gorzów Wlkp.00:19.44
18129Zabagło LeszekBBL Gorzów Wlkp.00:19.45
19197Paplicki MichałDzikie Dziki Gorzów Wlkp.00:19.52
20316Patoleta AdamALKS AJP Gorzów Wlkp.00:19.56
21213Dołmat EdwardGorzów Wlkp.00:20.19
22397Nadolski GrzegorzGorzów Wlkp.00:20.26
23339Leśniak Konrad1LO Puszkin Gorzów Wlkp.00:20.35
24329Kleinhardt Paweł1LO Puszkin Gorzów Wlkp.00:20.36
25289Słaby TomaszIM Inspiration Gorzów Wlkp.00:20.36
26309Lewandowski WaldemarLEWANDOWSCY TEAM Gorzów Wlkp.00:20.49
27314Wałdoch BartłomiejGorzów Wlkp.00:20.52
28210Duchnowski RadosławMKS Puszkin Gorzów Wlkp.00:20.53
29159Zajączkowski Mikołaj1LO Puszkin Gorzów Wlkp.00:20.54
30398Baszyński Piotr1LO Puszkin Gorzów Wlkp.00:20.59
31212Masny Jan1LO Puszkin Gorzów Wlkp.00:21.02
32248Wujda MirosławErni rulez Gorzów Wlkp.00:21.33
33382Okunowski Piotr1LO Puszkin Gorzów Wlkp.00:21.34
34108Masewicz GrzegorzKB ZOFANNA Gorzów Wlkp.00:21.39
35359Koziorowicz Michał1LO Puszkin Gorzów Wlkp.00:21.39
36116Sztuba Mateusz1LO Puszkin Gorzów Wlkp.00:21.42
37360Walczak Adrian1LO Puszkin Gorzów Wlkp.00:21.42
38166Sawicki BartoszDzikie Dziki Gorzów Wlkp.00:21.45
39146Jasiński JarosławBogdaniec00:22.03
40191Steblewski Michał1LO Puszkin Gorzów Wlkp.00:22.08
41113Gerek Juliusz1LO Puszkin Gorzów Wlkp.00:22.10
42385Gerek DariuszMKS Puszkin Gorzów Wlkp.00:22.11
43340Czernecki CezaryThe Szafran’s Band Gorzów Wlkp.00:22.17
44140Khisamutdzinava Renata1LO Puszkin Gorzów Wlkp.00:22.19
45205Myszak Jakub1LO Puszkin Gorzów Wlkp.00:22.29
46258Krasowski JakubGorzów Wlkp.00:22.32
47362Gojżewski Maciej1LO Puszkin Gorzów Wlkp.00:22.35
48161Farbotko Jan1LO Puszkin Gorzów Wlkp.00:22.40
49395Pokorski Filip1LO Puszkin Gorzów Wlkp.00:22.43
50110Bednarz JakubGorzów Wlkp.00:22.56
51111Górecki FilipWierzbicki Running Project Gorzów Wlkp.00:22.59
52356Medwediuk PiotrPolitechnika Gdańska Gdańsk00:23.04
53125Kozak ArkadiuszGorzów Wlkp.00:23.05
54123Marczewski TomaszGorzów Wlkp.00:23.11
55330Mądrzak BogumiłKosmos 78 Rudnica Rudnica00:23.16
56219Działek CzesławStare Polichno00:23.25
57130Okonek KazimierzGorzów Wlkp.00:23.31
58264Wojcieszyński TomaszBaczyna00:23.39
59128Goździcka AgnieszkaStrzelce Kraj.00:23.41
60374Jeleniewska BarbaraGorzów Wlkp.00:23.52
61321Wlaźlik Igor1LO Puszkin Gorzów Wlkp.00:23.55
62137Bronisz Łukasz1LO Puszkin Gorzów Wlkp.00:23.56
64117Łuczka ZbigniewMKS Puszkin Gorzów Wlkp.00:24.09
63350Baniowski Ignacy1LO Puszkin Gorzów Wlkp.00:24.09
65318Ostrowski StanisławGorzów Wlkp.00:24.26
66271Stawiarski WojciechMKS Puszkin Gorzów Wlkp.00:24.28
67293Bujak Filip1LO Puszkin Gorzów Wlkp.00:24.30
69121Gawroński Jakub1LO Puszkin Gorzów Wlkp.00:24.31
70268Trocinski ArkadiuszMistrzowskie Rowery Lech Piasecki Gorzów Wlkp.00:24.38
71276Dopierała KarolPoznań00:24.38
73136Szymański Kamil1LO Puszkin Gorzów Wlkp.00:24.39
72298Kaczmarek WojciechI LO UKS FLOORBALL Gorzów Wlkp.00:24.39
68269Wilk AdamMKS Puszkin Gorzów Wlkp.00:24.41
74242Majłowski AleksanderGorzów Wlkp.00:24.44
75165Aleszczenko WaleryGorzów Wlkp.00:24.47
76249Grzybowski KrzysztofLubuski Portal Biegowy Gorzów Wlkp.00:24.56
77304Lis WojciechWawrów00:24.57
78335Książkiewicz Michał1LO Puszkin Gorzów Wlkp.00:25.02
79237Cwojdziński FilipGorzów Wlkp.00:25.07
80381Strychanin Bartosz1LO Puszkin Gorzów Wlkp.00:25.09
81138Wydra JózefKlub Cychry00:25.15
82389Piórkowski OskarGorzów Wlkp.00:25.18
83352Plackowski Marek1LO Puszkin Gorzów Wlkp.00:25.20
84202Sidor Szymon1LO Puszkin Gorzów Wlkp.00:25.22
85220Pietrzak KrzysztofBBL Gorzów Wlkp.00:25.35
86390Juś MichałGorzów Wlkp.00:25.36
87379Prokopowicz Aleksander1LO Puszkin Gorzów Wlkp.00:25.39
88283Kowalski DanielKłodawa00:25.41
89393Dopierała WitoldGorzów Wlkp.00:26.08
90325Tomaszewski Maciej1LO Puszkin Gorzów Wlkp.00:26.11
91327Kozioł Mateusz1LO Puszkin Gorzów Wlkp.00:26.12
92119Wołczak Aleksandra1LO Puszkin Gorzów Wlkp.00:26.13
93354Śmigielska Karolina1LO Puszkin Gorzów Wlkp.00:26.19
94196Staszak RadosławBBL Gorzów Wlkp.00:26.20
95259Wieczorek WiktoriaKostrzyn00:26.21
96176Soczewa Jakub1LO Puszkin Gorzów Wlkp.00:26.22
97241Majłowska IrenaGorzów Wlkp.00:26.26
98257Dreger FranciszekKangoo Basket Gorzów Wlkp.00:26.27
99256Dreger DariuszWojcieszyce00:26.28
100148Szymankiewicz Marcin1LO Puszkin Gorzów Wlkp.00:26.31
102106Kaczyńska-Bronisz JustynaGorzów Wlkp.00:26.33
101228Bronisz MaciejGorzów Wlkp.00:26.33
103263Husiatyński KacperDzikowo00:26.49
104353Spilnyk Jakub1LO Puszkin Gorzów Wlkp.00:26.55
105142Ostraszewska Aniela1LO Puszkin Gorzów Wlkp.00:26.57
106198Grześkowiak Bartosz1LO Puszkin Gorzów Wlkp.00:26.58
107235Sobieraj Mikołaj1LO Puszkin Gorzów Wlkp.00:27.06
108295Sachse MichaelCzechów00:27.09
109281Kaczmarek AndrzejGorzów Wlkp.00:27.10
110105Bronisz Alicja1LO Puszkin Gorzów Wlkp.00:27.18
111147lamch marek1LO Puszkin Gorzów Wlkp.00:27.29
112187Majewska MałgorzataNowogródek Pomorski00:27.33
113155Duk Malwina1LO Puszkin Gorzów Wlkp.00:27.37
114189Bagińska Alicja1LO Puszkin Gorzów Wlkp.00:27.38
115305Sawczyn Zofia1LO Puszkin Gorzów Wlkp.00:27.38
116380Bodzon Igor1LO Puszkin Gorzów Wlkp.00:27.43
117168Marciniak Iwo1LO Puszkin Gorzów Wlkp.00:27.45
118292Darłak Jakub1LO Puszkin Gorzów Wlkp.00:27.45
119200Tatur Kamil1LO Puszkin Gorzów Wlkp.00:28.01
120215Ostrowska Julia1LO Puszkin Gorzów Wlkp.00:28.35
121346Rozalik Oliwier1LO Puszkin Gorzów Wlkp.00:28.40
122388Mendaluk Olaf1LO Puszkin Gorzów Wlkp.00:28.42
123217Naus Igor1LO Puszkin Gorzów Wlkp.00:28.46
124336Leszczyńska KarolinaGorzów Wlkp.00:28.47
125310Gorska TolaAZS AWF Gorzów Wlkp.00:28.50
126223Duchnowska MonikaMKS Puszkin Gorzów Wlkp.00:28.55
127203Malmur Mateusz1LO Puszkin Gorzów Wlkp.00:28.56
128370Burdzy SzymonRóża Różanki00:28.56
129319Ciosek TomaszPUKS Maksymilian Gorzów Gorzów Wlkp.00:28.57
130405Lewicka JoannaGorzów Wlkp.00:29.15
131367Prętki MaciejKłodawa00:29.16
132103Szmytkiewicz DeboraKS Team Baryła Gorzów Wlkp.00:29.20
133102Szmytkiewicz KrzysztofKS Team Baryła Gorzów Wlkp.00:29.21
134267Szymanek Aleksandra1LO Puszkin Gorzów Wlkp.00:29.22
135204Myśków Miłosz1LO Puszkin Gorzów Wlkp.00:29.25
136342Maciaszek Mateusz1LO Puszkin Gorzów Wlkp.00:29.26
138160Zajac Bartek1LO Puszkin Gorzów Wlkp.00:29.39
137247Ratyński Szymon1LO Puszkin Gorzów Wlkp.00:29.39
139216Ławońsk Dominika1LO Puszkin Gorzów Wlkp.00:29.40
140135Romas CzesławGorzów Wlkp.00:29.49
141334Książek Bartosz1LO Puszkin Gorzów Wlkp.00:29.57
142250Juś MarekGorzów Wlkp.00:29.59
143252Grabowski Samuel1LO Puszkin Gorzów Wlkp.00:30.02
144151Strzelecka Amelia1LO Puszkin Gorzów Wlkp.00:30.04
145222Brzenczek-Owczarzak WiolettaGorzów Wlkp.00:30.13
146401Miłosz Wiktoria4 Liceum Ogólnokształcące Gorzów Wlkp.00:30.13
147402Miłosz Karolina4 Liceum Ogólnokształcące Gorzów Wlkp.00:30.14
148150Pietrzak Weronika1LO Puszkin Gorzów Wlkp.00:30.18
149341Leśniowski Łukasz1LO Puszkin Gorzów Wlkp.00:30.22
150246Marczewski Jan1LO Puszkin Gorzów Wlkp.00:30.23
151163Bandura Gabriela1LO Puszkin Gorzów Wlkp.00:30.33
152164Bandura JacekGorzów Wlkp.00:30.41
153351Jus AdamGorzów Wlkp.00:30.42
154104Słyk Kacper1LO Puszkin Gorzów Wlkp.00:30.45
155251Malinowski Sebastian1LO Puszkin Gorzów Wlkp.00:30.46
156211Hetman Laura1LO Puszkin Gorzów Wlkp.00:30.58
157199Sławińska Nina1LO Puszkin Gorzów Wlkp.00:30.59
158302Suchocka Zuzanna1LO Puszkin Gorzów Wlkp.00:31.14
159303Suchocka SylwiaGorzów Wlkp.00:31.16
160214Majewski PawełNowogródek Pomorski00:31.17
162236Brandt Wiktor1LO Puszkin Gorzów Wlkp.00:31.21
161272Komarnicki Wojciech1LO Puszkin Gorzów Wlkp.00:31.21
163404Kruszewska Alicja1LO Puszkin Gorzów Wlkp.00:31.22
165221Szponarska JustynaGorzów Wlkp.00:31.23
164282Gonera Hania1LO Puszkin Gorzów Wlkp.00:31.23
167101Wiśniewski PawełMKS Puszkin Gorzów Wlkp.00:31.24
166400Wiśniewska MagdalenaMKS Puszkin Gorzów Wlkp.00:31.24
168320Michalak AdrianGorzów Wlkp.00:31.25
170245Isański Olivier1LO Puszkin Gorzów Wlkp.00:31.29
169273Madej Mateusz1LO Puszkin Gorzów Wlkp.00:31.29
171371Dolacińska Oliwia1LO Puszkin Gorzów Wlkp.00:31.31
172114Arciuch Agata1LO Puszkin Gorzów Wlkp.00:31.38
173230Zdanowicz Kacper1LO Puszkin Gorzów Wlkp.00:31.41
174366Lewkowicz Aleksander1LO Puszkin Gorzów Wlkp.00:31.51
175386Łyczkowska Maja1LO Puszkin Gorzów Wlkp.00:31.54
176167Trybek Filip1LO Puszkin Gorzów Wlkp.00:32.02
177288Klimczak Amelia1LO Puszkin Gorzów Wlkp.00:32.06
178396Dreger Barbara1LO Puszkin Gorzów Wlkp.00:32.09
192403Knap Lena4 Liceum Ogólnokształcące Gorzów Wlkp.00:32.09
179278Skorupska Weronika1LO Puszkin Gorzów Wlkp.00:32.14
180311Filipiak ŁukaszŁF Black Team Gorzów Wlkp.00:32.20
181392Łydka Filip1LO Puszkin Gorzów Wlkp.00:32.27
182244Mek JoannaCzechów00:32.36
183175Frątczak JakubRolewice00:32.41
184234Sawicka Julia1LO Puszkin Gorzów Wlkp.00:32.43
185274Marcinkowska Gaja1LO Puszkin Gorzów Wlkp.00:33.04
186315Szymanek Filip1LO Puszkin Gorzów Wlkp.00:33.04
187387Zabagło AnetaSP 21 Gorzów Wlkp.00:33.05
188391Łabiak Aleksandra1LO Puszkin Gorzów Wlkp.00:33.06
189275Krzymińska Klaudia1LO Puszkin Gorzów Wlkp.00:33.07
191265Getman Maja1LO Puszkin Gorzów Wlkp.00:33.08
190307Sawczyn Maria1LO Puszkin Gorzów Wlkp.00:33.08
193301Grzegorczyk Alicja1LO Puszkin Gorzów Wlkp.00:33.21
194326Słopecki Mieszko1LO Puszkin Gorzów Wlkp.00:33.53
195277Minorowicz Jakub1LO Puszkin Gorzów Wlkp.00:33.54
196284Zambrano Ojeda Susana1LO Puszkin Gorzów Wlkp.00:33.55
197331Kolczyńska Amelia1LO Puszkin Gorzów Wlkp.00:33.56
198227Paluta Maciej1LO Puszkin Gorzów Wlkp.00:34.12
199126Skiba EugeniuszGorzów Wlkp.00:34.21
200186Pacholczyk Matylda1LO Puszkin Gorzów Wlkp.00:34.22
201177Husiatyńska Aleksandra1LO Puszkin Gorzów Wlkp.00:34.24
202337Szymczyk ŁukaszGorzów Wlkp.00:34.43
204156Płuciennik Marta1LO Puszkin Gorzów Wlkp.00:34.46
203171Stępień Justyna1LO Puszkin Gorzów Wlkp.00:34.46
205158Gabryniewska Paulina1LO Puszkin Gorzów Wlkp.00:34.47
206192Reus Wiktoria1LO Puszkin Gorzów Wlkp.00:34.48
207145Wachowska Rozalia1LO Puszkin Gorzów Wlkp.00:34.53
208266Roszkowski Wiktor1LO Puszkin Gorzów Wlkp.00:34.55
209195Pacholczyk SławomirGorzów Wlkp.00:35.13
210364Trukszyn MagdalenaKłodawa00:35.24
211365Trukszyn DawidKłodawa00:35.25
213157Sankowska Kornelia1LO Puszkin Gorzów Wlkp.00:35.30
212270Śliwińska Paulina1LO Puszkin Gorzów Wlkp.00:35.30
214172Wojnicka Wiktoria1LO Puszkin Gorzów Wlkp.00:35.31
215394Raczycka Katarzyna1LO Puszkin Gorzów Wlkp.00:35.32
216347Kowalski Wojciech1LO Puszkin Gorzów Wlkp.00:35.33
217349Kuchar Oskar1LO Puszkin Gorzów Wlkp.00:35.40
218173Kucner Julia1LO Puszkin Gorzów Wlkp.00:35.41
219338Trukszyn Kaja1LO Puszkin Gorzów Wlkp.00:35.42
220361Łowicka AleksandraGorzów Wlkp.00:35.47
221154Rybska Amelia1LO Puszkin Gorzów Wlkp.00:35.52
222291Krompaszczyk Maciej1LO Puszkin Gorzów Wlkp.00:35.54
223383Wiśniewska AgnieszkaGorzów Wlkp.00:36.00
224377Kraciuk Kornelia1LO Puszkin Gorzów Wlkp.00:36.04
225261Husiatyńska ZuzannaDzikowo00:36.13
226260Husiatyński JarosławDzikowo00:36.14
228180Zadrozińska Martyna1LO Puszkin Gorzów Wlkp.00:36.26
227181Miśków Amelia1LO Puszkin Gorzów Wlkp.00:36.26
229290Jaskolski Kajetan1LO Puszkin Gorzów Wlkp.00:36.27
231183Sucharek Zuzanna1LO Puszkin Gorzów Wlkp.00:36.28
230324Michnowicz Jonasz1LO Puszkin Gorzów Wlkp.00:36.28
232239Łowicki BartoszGorzów Wlkp.00:36.36
233238Cwojdzińska KarolinaGorzów Wlkp.00:36.37
236348Szczepanek Karolina1LO Puszkin Gorzów Wlkp.00:36.37
234153Swędrowska Zuzanna1LO Puszkin Gorzów Wlkp.00:36.43
235193Moskal Klaudia1LO Puszkin Gorzów Wlkp.00:36.46
237225Wojtaszek Oliwia1LO Puszkin Gorzów Wlkp.00:37.01
238131Okonek IzabelaGorzów Wlkp.00:37.24
239369Błauciak Natalia1LO Puszkin Gorzów Wlkp.00:37.28
240368Pietrzak Martyna1LO Puszkin Gorzów Wlkp.00:37.29
241149Kaniecka Małgorzata1LO Puszkin Gorzów Wlkp.00:37.43
242194Pacholczyk MałgorztaGorzów Wlkp.00:38.15
243253Pilch Mateusz1LO Puszkin Gorzów Wlkp.00:39.38
244255Kaszyńska Martyna1LO Puszkin Gorzów Wlkp.00:39.39
245323Białkowska Sandra1LO Puszkin Gorzów Wlkp.00:40.21
246333Spilnyk Krysia1LO Puszkin Gorzów Wlkp.00:40.23
247300Aniukiewicz Maja1LO Puszkin Gorzów Wlkp.00:40.28
248299Aniukiewicz Iga1LO Puszkin Gorzów Wlkp.00:40.35
249375Kosicka-Olkowska Kaja1LO Puszkin Gorzów Wlkp.00:41.37
250376Kosicka-Olkowska Pola1LO Puszkin Gorzów Wlkp.00:41.41
251378Martin Maria1LO Puszkin Gorzów Wlkp.00:41.45
252152Sobkowiak Natalia1LO Puszkin Gorzów Wlkp.00:41.46
254254Martin Anna1LO Puszkin Gorzów Wlkp.00:43.56
253296Tondel Kinga1LO Puszkin Gorzów Wlkp.00:43.56
255345Osek Bartek1LO Puszkin Gorzów Wlkp.00:44.43
256343Głuszko Oliwia1LO Puszkin Gorzów Wlkp.00:44.44
257179Graf Natalia1LO Puszkin Gorzów Wlkp.00:44.51
258182Kamińska Jagoda1LO Puszkin Gorzów Wlkp.00:44.52
259224Surma Wiktoria1LO Puszkin Gorzów Wlkp.00:46.02
260132Baszynska Nella1LO Puszkin Gorzów Wlkp.00:46.30
261134Korbanek Amelia1LO Puszkin Gorzów Wlkp.00:46.45
262133Nowodworska Oliwia1LO Puszkin Gorzów Wlkp.00:46.46
263322Kamińska Julia1LO Puszkin Gorzów Wlkp.00:47.07


Organizatorem wydarzenia był Młodzieżowy Klub Sportowy PUSZKIN działający przy I LO w Gorzowie Wlkp.
Imprezy współfinansowało Miasto Gorzów Wlkp. i Województwo Lubuskie.

Wspierali nas:
* Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół I Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusza Kościuszki w Gorzowie Wlkp.
* Rada Rodziców przy I Liceum Ogólnokształcących w Gorzowie Wlkp.
* SUKURS 2 S.C. Technologie Informatyczne
* DEVELLO Sp. z o.o.  – „Park Handlowy Staszica” który zaprasza do sklepów: EURO RTV AGD, Deichmann, Chiński Market, Sklep Meblowy,  Przesyłki Kurierskie, Second hand oraz Centrum Wędkarskie
* Santander Bank Polska S.A.
* Santander Aviva Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A.
* Ośrodek Szkolenia Kierowców WITCZYK – fundator kursu prawa jazdy dla ucznia I LO biorącego udział w biegu
* PIK P.P.H Spółka Jawna Sebastian Klewin – oferuje tekstylia hotelowe i domowe
* Kozaryn sp. z o.o. sp. k (Kozaryn – Transport, Spedycja)
* Hanke Tissue Sp. z o.o. z Kostrzyna
* Zakład Usługowo-Handlowy ”Elżbieta” Elżbieta Swatkowska – oferuje ciasta, torty, ciasteczka, catering, zaprasza do Restauracji „Pod Klonem u Elżbiety” w amfiteatrze
* PUH Budnex Sp. z o. o.
* Nadleśnictwo Kłodawa
* Wydawnictwo Podatkowe GOFIN
* Budomex S.A.
* Sanitex Sp. z o.o.
* FABRYKA FORMY – centrum fitness
* Ośrodek Sportu i Rekreacji w Gorzowie Wlkp.
* Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Gorzowie Wlkp.
Patronat medialny: TVP3 Gorzów Wielkopolski


Zdjęcie: Piotr Wiśniewski