Już w sobotę!

Wielkimi krokami zbliża się sportowe święto szkoły – XXVIII Bieg Żakowski im. Jerzego Cwojdzińskiego i festyn rekreacyjno-sportowy „Nad Kłodawką”.

Zgłoszenia do biegu przyjmowane są na stronie bieg.1lo.gorzow.pl do 1 czerwca do godz. 21:00. Dla spóźnialskich organizatorzy przewidują również możliwość rejestracji w dniu imprezy, w sobotę 4 czerwca.
Zwycięzcy biegu otrzymają medale i puchary, a wszyscy uczestnicy wezmą udział w losowaniu nagród rzeczowych. Dodatkowo wśród uczestników – uczniów I LO zostanie rozlosowany darmowy kurs prawa jazdy ufundowany przez Wyższą Szkołę Jazdy DB Damian Badura.

Od godz. 10:00 zapraszamy na boiska I LO na festyn „Nad Kłodawką”. W programie: stanowiska z grami i zabawami dla najmłodszych, biegi dla dzieci po szkolnej bieżni, występy zespołów muzycznych i tanecznych, pokazy sportowe, wspólna rozgrzewka przed biegiem w rytmach zumby i wiele innych atrakcji. Na uczestników festynu również czekają nagrody – niespodzianki.

Zapraszamy

Imprezy są współfinansowane przez Miasto Gorzów Wielkopolski i Województwo Lubuskie.
Wspierają nas Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół I LO, SUKURS 2 Technologie Informatyczne, PUH BUDNEX sp. z o.o. PIK P.P.H. sp.j., KOZARYN sp. z o.o. sp. k. – Transport & Spedycja, PPU SANBUD sp. z o.o., Wyższa Szkoła Jazdy DB Damian Badura, SILCARE sp. z o.o. sp. k., Wydawnictwo Podatkowe GOFIN sp. z o.o., DEVELLO sp. z o.o. – Park Handlowy Staszica, SANITEX sp. z o.o., Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Gorzowie Wlkp., REHAKOMPLEKS Medical & Sport, ZUH „Elżbieta” – Cukiernia, Catering, Nadleśnictwo Kłodawa. Obsługę medialną zapewniają: gorzow24.pl i echogorzowa.pl.