NIESAMOWITY COMEBACK NASZYCH PIŁKARZY

Kapitalne widowisko stworzyli puszkinowi piłkarze w starciu z ZS Elektrycznych podczas kontrolnego meczu rozgrywanego po wtorkowych zajęciach. Mecz ten można było śmiało określić rewanżem za październikowy bój o 3. miejsce w Gorzowskiej Spartakiady Młodzieży, z którego zwycięsko wyszła nasza drużyna. Chcąc jednak pokazać, że ówczesne spotkanie nie było dziełem przypadku, równie zmotywowani podeszliśmy do tego towarzyskiego.

Niestety, jego początek stał pod znakiem sporej nerwowości w naszych poczynaniach, co przełożyło się na niemałą liczbę błędów indywidualnych skutkujących utratą kilku bramek. Dość powiedzieć, że po 20 minutach rywale prowadzili już 1:6. Na szczęście parę roszad taktyczno-personalnych całkowicie odmieniło przebieg starcia, gdyż przed ostatnim kwadransem prowadziliśmy już 10:7.

Wprowadziło to natomiast pewną nonszalancję w naszych działaniach, którą bez żadnych skrupułów wykorzystali oponenci z „Elekrtyka”, doprowadzając do wyniku 10:11. Nie mając nic do stracenia, w samej końcówce postawiliśmy wszystko na jedną kartę i niesieni dopingiem zgromadzonej publiczności – strzeliliśmy dwie kluczowe bramki ustalające wynik spotkania.

Z tego miejsca chcielibyśmy podziękować wszystkim kibicom za owocne wsparcie w trakcie całego meczu oraz ZS Elektrycznych za jego rozegranie.

1 LO – ZS Elektrycznych 12:11 (1×60 minut)

W zespole 1 LO wystąpili: Adrian Walczak (3 bramki), Jakub Grzesiowski, Maksymilian Hrabski, Maksymilian Majdański (cała trójka po 2 bramki), Marceli Gabrusiewicz, Szymon Juszczak, Kacper Trzosek (cała trójka po 1 bramce) oraz Kamil Hołówko i Jakub Kartawik (obaj bramkarze).

Kacper Trzosek

Więcej : SportowyPuszkin