Dominik Czerwiński z Wiśniowym Pucharem Lata.

Dzisiejszym turniejem zakończyliśmy 12 edycję Grand Prix I LO w siatkówce plażowej o „Wiśniowy Puchar Lata” – Wakacje 2021.

Jak przystało na ostatni turniej sezonu dzisiaj wyśmienita, międzynarodowa obsada i wspaniałe, zacięte spotkania.
Do zmagań przystąpiło sześć zespołów, które rywalizowały systemem „każdy z każdym”. Zwyciężyli Michał Kowalski i Szymon Grzybiak (Grzyb Team) wyprzedzając Mateusza Bronisza i Jakuba Krasowskiego (LED) oraz Kacpra Siewruka i Dominika Czerwińskiego (Licencjaci).

W klasyfikacji końcowej Grand Prix zwyciężył Dominik Czerwiński (uczestnik wszystkich tegorocznych turniejów) gromadząc 24 punkty. Na kolejnych miejscach podium uplasowali się Kacper Siewruk z dorobkiem 21 punktów i Mateusz Bronisz – 20.

Zwycięzcy dzisiejszego turnieju otrzymali pamiątkowe pucharki, a najlepsi w cyklu „Wiśniowe puchary lata”. W tegorocznych rozgrywkach sklasyfikowanych zostało 24 zawodników.